FUTBALLPROGRAM

NB II
29. FORDULÓ
15.00: Tiszakécske–BFC Siófok
15.00: Vác FC–Monor
15.00: Dorog–ZTE FC
15.00: Soroksár–Cegléd
15.00: Kazincbarcika–Mosonmagyaróvár
17.00: Budafoki MTE–Békéscsaba
17.00: Nyíregyháza–ETO FC Győr
17.00: Kaposvári Rákóczi FC–Csákvár
17.00: Vasas–Balmazújváros
17.00: Gyirmót FC Győr–Budaörs

NB III
19. FORDULÓ
KELETI CSOPORT
11.00: Tállya–Sajóbábony
12.00: Diósgyőri VTK II–Tiszaújváros
15.00: Jászberény–Füzesgyarmat
15.00: Eger SE–Gyöngyösi AK
15.00: Debreceni EAC–Sényő
15.00: Szolnoki MÁV FC–Nyírbátor
15.00: ESMTK–Putnok
15.00: Cigánd–Salgótarjáni BTC
KÖZÉP-CSOPORT
15.00: Szentlőrinc SE–Kecskeméti TE
15.00: Szeged-GA–Rákosmente KSK
15.00: Iváncsa–Szekszárdi UFC
15.00: SZEOL SC–Pécsi MFC
15.00: Hódmezővásárhely–Paksi FC II
15.00: Kozármisleny–FC Dabas
15.00: Bp. Honvéd-MFA–Makó FC
17.00: Dunaújváros–Taksony
NYUGATI CSOPORT
15.00: THSE-Szabadkikötő–Csepel
15.00: BVK Előre–Érd
15.00: III. ker. TVE–Sárvár
15.00: Dunaharaszti–Nagykanizsa
15.00: Andráshida–Mol Vidi FC II
15.00: Pénzügyőr–Puskás Akadémia II
15.00: Ménfőcsanak–Komárom
16.00: FC Ajka–Pápai Perutz

NŐI NB I
14. FORDULÓ
11.00: ETO FC Győr–MTK
13.00: Astra–Ferencváros
13.00: Haladás–Szent Mihály
15.00: DVTK–MLE

ANGOL PREMIER LEAGUE
31. FORDULÓ
15.15: Fulham–Liverpool (Tv: Digi Sport1)
17.30: Everton–Chelsea (Tv: Spíler1)

ANGOL FA-KUPA
NEGYEDDÖNTŐ
15.00: Millwall (II.)–Brighton & Hove Albion

FRANCIA LIGUE 1
29. FORDULÓ
14.30: Lyon–Montpellier (Tv: Digi Sport3)
15.00: Reims–Nantes
17.00: Bordeaux–Rennes (Tv: Digi Sport3)
21.00: Paris Saint-Germain–Marseille (Tv: Digi Sport2)

NÉMET BUNDESLIGA
26. FORDULÓ
13.30: Bayer Leverkusen–Werder Bremen (Tv: Sport1)
15.30: Eintracht Frankfurt–Nürnberg (Tv: Sport1)
18.00: Bayern München–Mainz (Tv: Sport1)

OLASZ SERIE A
28. FORDULÓ
12.30: Genoa–Juventus (Tv: Digi Sport1)
15.00: Atalanta–Chievo
15.00: Empoli–Frosinone
15.00: Lazio–Parma (Tv: Digi Sport2)
18.00: Napoli–Udinese (Tv: Digi Sport1)
20.30: Milan–Internazionale (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
28. FORDULÓ
12.00: Eibar–Real Valladolid
16.15: Espanyol–Sevilla (Tv: Spíler2)
18.30: Valencia–Getafe (Tv: Spíler2)
18.30: Villarreal–Rayo Vallecano
20.45: Real Betis–Barcelona (Tv: Spíler2)

PORTUGÁL PRIMEIRA LIGA
26. FORDULÓ
18.30: Moreirense–Benfica (Tv: Sport2)

TÖRÖK SÜPER LIG
26. FORDULÓ
17.00: Bursaspor–Galatasaray (Tv: Digi Sport3)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
9.15: világkupaverseny, Soldeu, női óriás-műlesiklás, 1. futam (Tv: Eurosport1)
10.15: világkupaverseny, Soldeu, férfi műlesiklás, 1. futam (Tv: Eurosport1)
12.30: világkupaverseny, Soldeu, női óriás-műlesiklás, 2. futam (Tv: Eurosport1)
13.00: világkupaverseny, Soldeu, férfi műlesiklás, 2. futam (Tv: Eurosport2)

ASZTALITENISZ
Budapest-bajnokság, Ormai László Asztalitenisz-csarnok
10.00: férfi páros
11.30: férfi egyes selejtező
15.00: férfi egyes főtábla

ÉSZAKI ÖSSZETETT
11.45: világkupaverseny, Schonach, férfiak, HS 106 (Tv: Eurosport2)

JÉGKORONG
EBEL
NEGYEDDÖNTŐ, 3. MÉRKŐZÉS
17.15: Fehérvár AV19–Salzburg (Tv: Digi Sport2)
ERSTE LIGA
ELŐDÖNTŐ, 3. MÉRKŐZÉS
17.30: Csíkszereda (romániai)–UTE
4. MÉRKŐZÉS
18.30: DEAC–FTC-Telekom
TIPSPORT LIGA
NEGYEDDÖNTŐ, 5. MÉRKŐZÉS
18.00: Zvolen–MAC Újbuda
NHL
20.00: Colorado Avalanche–New Jersey Devils (Tv: Spíler1)
23.00: Minnesota Wild–New York Islanders (Tv: Spíler1)

KERÉKPÁR
15.15: Párizs–Nizza, 8. szakasz (Tv: Eurosport2)

KÉZILABDA
FÉRFI NB I
13.45: Mol-Pick Szeged–Telekom Veszprém (Tv: M4 Sport)
17.00: Sport36-Komló–Grundfos Tatabánya KC
NŐI MAGYAR KUPA NÉGYES DÖNTŐ, DEBRECEN
A 3. helyért
15.45: Dunaújvárosi Kohász KA–Érd HC (Tv: M4 Sport)
Döntő
18.00: Győri Audi ETO KC–FTC-Rail Cargo Hungaria (Tv: M4 Sport)
NÉMET BUNDESLIGA
13.30: Lemgo–Rhein-Neckar Löwen (Tv: Sport2)

KOSÁRLABDA
NŐI NB I
17.00: ZTE Női Kosárlabda Klub–ELTE BEAC Újbuda
NBA
20.30: Milwaukee Bucks–Philadelphia 76ers (Tv: Sport2)

MOTORSPORT
7.00: Superbike-vb, Thaiföld (Tv: Eurosport2, Spíler1)
8.00: Supersport-vb, Thaiföld (Tv: Eurosport2, Spíler1)
10.00: Superbike-vb, Thaiföld, 2. futam (Tv: Eurosport2, Spíler1)

RÖPLABDA
FÉRFI EXTRALIGA
17.00: Vegyész RC Kazincbarcika–LV Sport Pénzügyőr SE
18.00: Kecskeméti RC–Fino Kaposvár SE
19.00: MAFC-BME–DEAC
NŐK, KVALIFIKÁCIÓ
17.30: Budaörs–MTK Budapest
18.00: Balatonfüred–Kaposvári Egyetem
18.00: Jászberény–Haladás
NB I, FÉRFIAK
16.00: Sümeg–Dunaferr
16.00: Szolnok–MÁV Előre
17.00: Győr–PTE-PEAC
NB I , NŐK
16.00: Gödöllő–Diósgyőr
18.00: TFSE–Palota RSC

SÍFUTÁS
11.15: világkupaverseny, Falun, női 10 km, szabad stílus (Tv: Eurosport1)
14.15: világkupaverseny, Falun, férfi 15 km, szabad stílus (Tv: Eurosport1)

SÍLÖVÉSZET
13.15: világbajnokság, Östersund, női 12.5 km, tömegrajtos (Tv: Eurosport1)
15.45: világbajnokság, Östersund, férfi 15 km, tömegrajtos (Tv: Eurosport1)

SÍUGRÁS
17.00: világkupaverseny, Vikersund (Tv: Eurosport1)

SZNÚKER
17.00: Gibraltári Open, elődöntő (Tv: Eurosport2)
19.45: Gibraltári Open, döntő (Tv: Eurosport1)

TENISZ
21.00: WTA-torna, Indian Wells, döntő (Tv: Digi Sport3)
23.30: ATP-torna, Indian Wells, döntő (Tv: Digi Sport1)

VÍZILABDA
Ob I, nők, rájátszás, negyeddöntő
18.30: BVSC-Zugló Diapolo–Hungerit-Szentes