A Körmendről indult fiatal kosaras ezúttal is lehetőséget kapott, amellyel élni tudott a New York Knicks G-Ligás fiókcsapatának mérkőzésén. A Westchester Knicks a legutóbbi játéknapon a Boston Celtics kötelékébe tartozó Maine Red Claws gárdáját látta vendégül. Bár a végeredmény sima találkozót sejtet, valójában három negyeden keresztül fej-fej mellett haladtak a csapatok.

Ezt követően a Westchester beizzította a rakétákat és az utolsó tíz percet 32-15 arányban behúzta. A magyar válogatott magasbedobója, Golomán György is részese volt a sikernek, aki ezúttal 13 perc alatt 2 pontot, 3 lepattanót, 1-1 gólpasszt, szerzett és eladott labdát jegyzett. Végül a Westchester 109-91 arányban győzedelmeskedett.