A Jet-Sol Női élvonalbeli labdarúgó bajnokság 5. fordulójában 3-1 arányban győzedelmeskedett a DVTK otthonában a Haladás-Viktória. Már az első percektől ellenfele fölé nőttek a szombathelyiek és ez nem csak a helyzetek számában mutatkozott meg. Rácz már a 10. percben előnyhöz juttatta a vasi lányokat, majd Siklér duplázta meg a fórt. Bradic hiába kozmetikázta az eredményt, a szünetben is vendég vezetést mutatott az eredményjelző. A fordulás után Siklér biztosította be a győzelmet, a hajrá pedig inkább a cserékről szóltak, így nem változott az eredmény. Ezzel a sikerrel már négyre nőtt a szombathelyiek veretlenségi sorozata és Tálosiék fel is léptek a tabella harmadik helyére. Bravó lányok!

DVTK – Haladás-Viktória 1-3 (1-2)

Haladás: Bíró – Kopcsándi, Manhart, Siklér (Sitku), Tóth A., Kiss Zs., Tálosi, Szakonyi, Balogh, Öreg (Harsányi), Rácz Zs.
Vezetőedző: Simon Attila

Gólszerző: Bradic illetve Siklér 2, Rácz.