Futballprogram

NB I-ES CSAPATOK FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSE
13.00: DVSC–Budaörs
FTC–FC Sion (svájci) – Törökországban
Mezőkövesd–Szpartak Moszkva (orosz) – Törökországban
MTK–Zsetiszu FK (kazah) – Törökországban
MTK–Sabah FK (azeri) – Törökországban
Paksi FC–FK Arszenal Tula (orosz) – Törökországban
Újpest FC–Sahtyor Szoligorszk (fehérorosz) – Törökországban

ANGOL PREMIER LEAGUE
23. FORDULÓ
13.30: Wolverhampton Wanderers–Leicester City (Tv: Spíler1)
16.00: AFC Bournemouth–West Ham United
16.00: Liverpool–Crystal Palace
16.00: Manchester United–Brighton & Hove Albion (Tv: Spíler1)
16.00: Newcastle United–Cardiff City
16.00: Southampton–Everton
16.00: Watford–Burnley
18.30: Arsenal–Chelsea (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
21. FORDULÓ
17.00: Paris Saint-Germain–Guingamp (Tv: Digi Sport2)
20.00: Monaco–Strasbourg (Tv: Digi Sport2)
20.00: Nimes–Toulouse (Tv: Digi Sport3)
20.00: Reims–Nice

NÉMET BUNDESLIGA
18. FORDULÓ
15.30: Bayer Leverkusen–Borussia Mönchengladbach (Tv: Sport1)
15.30: VfB Stuttgart–Mainz
15.30: Eintracht Frankfurt–Freiburg (Tv: Sport2)
15.30: Augsburg–Fortuna Düsseldorf
15.30: Hannover–Werder Bremen
18.30: RB Leipzig–Borussia Dortmund (Tv: Sport1)

OLASZ SERIE A
20. FORDULÓ
15.00: Roma–Torino (Tv: Digi Sport2)
18.00: Udinese–Parma (Tv: Digi Sport1)
20.30: Internazionale–Sassuolo (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
20. FORDULÓ
16.15: Real Madrid–Sevilla (Tv: Spíler2)
18.30: Huesca–Atlético Madrid (Tv: Spíler2)
20.45: Celta Vigo–Valencia (Tv: Spíler2)

LÉGIÓSMECCSEK

GÖRÖGORSZÁG, SUPER LEAGUE
17. FORDULÓ
18.00: Apollon Szmirnisz–Levadiakosz
Levadiakosz: Windecker József

PORTUGÁLIA, SEGUNDA LIGA
18. FORDULÓ
16.00: Cova De Piedade–Vitória Guimaraes B
Guimaraes B: Bíró Bence

SKÓCIA, FA-KUPA
A LEGJOBB 16 KÖZÉ JUTÁSÉRT
16.00: Hibernian–Elgin (IV.)
Hibernian: Bogdán Ádám

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
10.30: világkupaverseny, Cortina d’Ampezzo, női lesiklás (Tv: Eurosport2)
12.00: világkupaverseny, Wengen, férfi lesiklás (Tv: Eurosport2)

ASZTALITENISZ
World Tour-verseny, Budapest (BOK Csarnok)
13.20: Szudi Ádám, Pergel Szandra (magyar, 8.)–Hszü Hszin, Li Si-ven (kínai, 5.) vegyes páros döntő (Tv: M4 Sport)
18.40: női páros döntő
19.20: férfi páros döntő

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
18.20: Schiller-Vasas HC–Gyergyói HK (romániai)
NHL
vasárnap, 4.00: Edmonton Oilers–Calgary Flames (Tv: Spíler1)

KÉZILABDA
FÉRFI VILÁGBAJNOKSÁG, DÁNIA ÉS NÉMETORSZÁG
KÖZÉPDÖNTŐ, I. CSOPORT (KÖLN)
18.00: Franciaország–Spanyolország (Tv: M4 Sport)
20.30: Németország–Izland
II. CSOPORT (HERNING)
18.00: Tunézia–Svédország
20.30: Dánia–Magyarország (Tv: M4 Sport)
ALSÓHÁZI RÁJÁTSZÁS
A 13–16. helyért
13.00: Oroszország–Macedónia
15.30: Chile–Katar
A 17–20. helyért
18.00: Szerbia–Bahrein
20.30: Ausztria–Argentína
A 21–24. helyért
13.00: Korea–Japán
15.30: Szaúd-Arábia–Angola

NŐI EHF-KUPA
CSOPORTKÖR, 3. FORDULÓ
B-CSOPORT
18.00: Siófok KC–Sävehof (svéd) (Tv: Sport2)
NŐI NB I
17.00: Alba Fehérvár KC–FTC-Rail Cargo Hungaria

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
18.00: Atomerőmű SE–Naturtex-SZTE-Szedeák
18.00: Kaposvári KK–Falco-Vulcano Energia KC Szombathely
18.00: Szolnoki Olaj KK–Sopron KC
18.00: JP Auto-JKSE–DEAC
NŐI NB I
16.00: ELTE BEAC Újbuda–Atomerőmű KSC Szekszárd
17.00: ZTE Női Kosárlabda Klub–CMB CARGO UNI Győr
18.00: Sopron Basket–PINKK-Pécsi 424
18.00: Vasas Akadémia–MTK Budapest
18.30: NKE-Csata–Aluinvent DVTK
NBA
21.30: Philadelphia 76ers–Oklahoma City Thunder (Tv: Sport1)

RÖPLABDA
FÉRFI EXTRALIGA
18.00: DEAC–Vegyész RC Kazincbarcika
NŐI EXTRALIGA
18.00: Fatum Nyíregyháza–Hungast-Haladás

SÍLÖVÉSZET
14.30: világkupaverseny, Ruhpolding, női váltó (Tv: Eurosport1)

SÍUGRÁS
16.00: világkupaverseny, Zakopane, csapat, HS 134 (Tv: Eurosport1)

SZNÚKER
14.00: Mesterek Tornája, London, elődöntő (Tv: Eurosport2)
20.00: Mesterek Tornája, London, elődöntő (Tv: Eurosport1)

TENISZ

1.00–14.30: Australian Open, 6. nap (Tv: Eurosport1)
1.00–10.30: Australian Open, 6. nap (Tv: Eurosport2)
vasárnap, 1.00–14.30: Australian Open, 7. nap (Tv: Eurosport1)
vasárnap, 1.00–10.00: Australian Open, 7. nap (Tv: Eurosport2)

UFC
vasárnap, 4.00: UFC Fight Night, New York (Tv: Sport1)

VÍZILABDA
NŐI OB I
17.00: FTC-Telekom–ZF-Eger