Swietelsky-Szombathelyi KKA – Gárdony-Pázmánd NKK 35-15 (18-9)

60′ – Szendrei, majd Mayer negyedszer is betalált, aztán még 2 gól és vastaps, 35-15 a vége!

55′ – Bozzai, Mayer, majd Szendrei is gólt lőtt, 31-14, amikor még 5 perc van hátra.

50′ – Ivanics is meglőtte a maga gólját, 28-13.

45′ – Szendrei harmadszor talált be, Horváth P. pedig másodszor, 27-11.

40′ – Góleső: Mayer, Takács B., Horváth P. és Smíd is megnövelte az SZKKA-gólok számát, 25-11.

35′ – Scneider Éva már hetedszer, majd nyolcadszor is eredményes volt, Takács B. pedig ötödször lőtt gólt, ezzel 21-10.

Szünet, eddig nagyon sima. A Debreczeni György vezette U9-es csapatot köszöntötte Pődör Zoltán SZKKA elnök.

30′ – Takács B. harmadszor, majd negyedszer is betalált, Takács K. pedig másodszor, ezzel 18-9 a szünetben.

25′ – Schneider, Takács B. és a cséká, Mayer Maja góljaival 15-9-re alakult az eredmény.

20′ – Csire Fanni másodszor, Szendrei barbara először talált be, 11-8.

15′ – Smíd, majd Schneider már az 5. gólját dobta, 9-6.

13′ – 7-4-es állásnál a vendégek kértek időt.

10′ – Schneider kétszer, Takács B. és Pődör R. is egyszer volt eredményes, 6-3.

5′ – Schneider, Csire, lőtte a hazai gólokat, Schneck védte Urfi hetesét, 2-1 az állás.

1′ – Az Üstökös Kupa U9-es gólkirálynője (SZKKA) végezte el a kezdődobást, majd a gárdonyiak támadhattak,

A szombathelyiek a Scneck – Csire, Ivanics, Takács B., Szendrei., Horváth P., Smíd E. összeállításban kezdtek.

A hazaiak, illetve az SZKKA mesterlövészének várakozásairól ITT már olvashattak, most jöjjön a meccs.

18.00 – Jó estét és szombathelyi gólokban gazdag sportélményt kívánok mindenkinek!