Pécs – AVUS 11-9 (2-2, 3-2, 2-2, 4-3)

4. negyed: emberelőnyből Szatmáry szerzi a 8. gólt, Polovic akcióból szépít, 8-7. Garancsy emberelőnyből 8-8-ra alakítja az aállást, majd 3 perccel a vége előtt megint Csacsovszky szerez előnyt, 9-8. Akcióból Szatmáry toldja meg az előnyt, 10-8, de még van 2 perc. És jön megint Garancsy, emberelőnyből lő gólt, 10-9 és még mindig van 1 perc!!! Sajnos a vége a hazaiaké, Opacak T. centerből állítja be a végeredményt, 11-9.

3. negyed: Basara akcióból egyenlített, majd Csacsovszky emberelőnyből szerzett hazai vezetést, 6-5. Az AVUS újra akcióból egalizál, megint Garancsy volt eredményes, majd 1 perccel később, a negyed közepén Szatmári szerez újra előnyt, 7-6.

Szünet.

2. negyed: a 3. percben megúszásból Garancsy eredményes, 2-3! A gól után 2 perccel ugyanezt emberelőnyből oldja meg Garancsy, már 2-4! Ezután Opacak Toni, majd újra Csacsovszky A. eredményes, 4-4. A negyed végén Rakonjac Z. is betalál, ott az előny, 5-4.

1.negyed: a játékrész 1. percében Csacsovszky szerez vezetést, majd Kiss Csaba egyenlít, 1-1. A negyed vége előtt 2 perccel Csaba M. emberelőnyből dob gólt, 2-1. A végén Basara szabaddobásból egalizál, 2-2!

A meccs beharangozóját ITT olvashatta.

18.55 – Jó estét és szombathelyi gólokban gazdag sportélményt kívánunk minden kedves olvasónknak!