Kaposvár – Haladás 1-0

Kaposvár: Slakta – Vachter, Szabó A., Ur – Hadaró, Hegedűs D., Horváth A., Zsiga, Bíró – Ivancsics, Rajczi

Haladás: Gyurján – Schimmer, Grumics, Bolla – Németh Mi., Kovalovszki, Bangboye, Jancsó, Rácz – Halmosi, Rabusic

Köszönjük a figyelmüket!

60′ – Vége a meccsnek, nem sikerült a Halinak az egyenlítés. Így 17.30-tól a bronzéremért játszhatnak majd, míg a kaposváriak a döntőben játszhatnak majd 19 órától. Hogy kik lesznek az ellenfelek majd a Paks – FK Pohronie meccsen dől el.

55′ – Már csak 5 perce maradt a szombathelyi zöld-fehéreknek, hogy egyenlítsenek.

53′ – Németh Milán 20 méterről szánta rá magát egy lövésre, ám mellé ment a játékszer.

52′ – Szorongat a Hali, Bangboye cselezgetett, majd Rácz fordult a kapura, de továbbra sincs egyenlítő találat.

50′ – A Halinál csereként Rózsa, Tamás, Habovda, Pinte és Petró játékára számított Michal Hipp.

46′ – A szünetben a vendégekhez beállt, korábban Hali-mezben is sokat szerepelt Andorka akart túljárni a szintén csereként beszálló Rózsa eszén, de nem lett gól a mesteri kaposvári akcióból, maradt az 1-0.

45′ – Nagyon hajt a Hali, érik az egyenlítés, megint Rabusic szerezhetett volna gólt, ám 15 méterről a kapusba lőtt a csatár.

39′ – Németh Milán cselezett ki több kaposvári védőt is, majd kisodródva beadta a játékszert, Rabusic érkezett, sokan már gólt kiáltottak, de mintegy 30 cm-rel célt tévesztett a lövés.

37′ – Halmosi szöglete veszélyesen csavarodott be, de a szombathelyiek nem tudtak fejelni.

36′ – Jancsó húzott el, majd az utolsó pillanatban szerelték.

5 perc szünet.

30′ – Vége az első félidőnek, meglepetésre a Kaposvár vezet.
25′ – GÓÓÓL! Hiába a mezőnyfölény, mégis a kaposváriak szereznek vezetést. Hegedűs D. lövését nem tudta hárítani Gyurján, 1-0!

20′ – Átvette a játék irányítását a Hali, jelenleg már többet birtokolják a labdát Halmosiék.

10′ – Inkább a vendégek veszélyeztetnek, egyelőre a Hali nem találja a ritmust.

5′ – Élénk mezőnyjáték alakult ki az első percekben.

1′ – Mintegy 350 néző előtt szeles, kora nyárias időjárásban kezdődött meg a Király Kupa 1. meccse..

13.55 – Jó napot és jó szurkolást kívánunk!