A Vas megyéből induló, jelenleg az észak-amerikai profi labdarúgó ligában tevékenykedő Stieber Zoltán alaposan kitett magáért. A legutóbbi játéknapon a D.C. United 3-1 arányban legyőzte a Vancouver együttesét. A magyar támadó középpályás pedig két gólpasszt jegyzett, ezzel elévülhetetlen érdemeket szerzett csapata győzelmében. Érdekesség, hogy a harmadik asszisztot a most az MLS-ben debütáló és csereként beálló Wayne Rooney adta. A másik három magyar légiósnak már nem sikerült ilyen jól a forduló, a Sporting Kansas City, a New England Revolution és a Chicago Fire egyaránt kikapott. Salló Dániel végigjátszotta a mérkőzést, Németh Krisztián a 90. percben állt be, míg Nemanja Nikolic csak a kispadon kapott helyet.

New York Red Bulls–Sporting Kansas City 3–2
New England Revolution–Los Angeles Galaxy 2–3
D.C. United–Vancouver Whitecaps 3–1
FC Dallas–Chicago Fire 3–1