Magyarország – Horvátország 9-10 (4-1, 3-2, 1-5, 1-2)

Magyarország: Grieszbacher M. – Sólyom L., Csorba T., Bóbis B. 1, Konarik Á. 2, Vékony Á., Sári A., Fekete G. 3, Aranyi M. 1, Schölcz N. 2, Szeghalmi Zs., Ekler B., Tóta G.

1.negyed: nem kellett sokáig várni az 1. magyar találatra, Fekete Gergő lőtte, 1-0. Az újabb magyar támadásból szintén Ő volt eredményes, 2-0. Nem állt meg a henger, Bóbis Botond révén a negyed felénél már 3-0-át mutatott az eredményjelző. A 6. perc elején szerzett Aranyi-gól, 4-0 után jött is a horvátok időkérése. Eredményre vezetett a time-out, az utolsó percben ugyanis szépítettek, 4-1.

2.negyed: Schölcz N. góljának tapsolhattunk, 5-1. A negyed közepén Konarik is betalált, 6-1 már! Aztán 2 perccel a szünet előtt megint feljebb jöttek, 6-2. A játékrész végén 5 méterest értékesített Konarik Ákos, 7-2. Sajnos az utolsó másodpercek még egy horvát találatot is hoztak, 7-3.

3.negyed: először minden ott folytatódik, ahol abbamaradt az 1. félidőben, magyar gól a negyed elején, majd újra szépítenek Herczeg révén, 8-4. Aztán beindult a horvát henger: Markic góljával már 8-5, sőt Herczeg újabb gólja már azt jelenti, hogy visszajött a meccsbe Horvátország, hiszen 8-6 az állás. Közben a horvátok másodedzőjét kiállították, ennek ellenére 2 perccel a negyed vége előtt 8-7-re zárkóztak a horvátok, majd egy labdaszerzést követő megúszás után már 8-8!

4.negyed: nagy csata bontakozott ki a mindent eldöntő 8 percben. Sokáig nem esett gól, aztán a a 4. percben megtört a jég, Schölcz szerzett vezetést, 9-8. A horvátok az 5. percben kiegyenlítettek emberelőnyből, 9-9. Másfél perccel a vége előtt emberelőnybe került a magyar válogatott, időt is kért azonnal Horváth János. Sajnos hiába, mert 29 másodperccel a vége előtt a vezetést is megszerezték a horvátok, 9-10. Ezzel ért véget a torna, győztek a horvátok.

A mai további eredmény: Kanada-Olaszország 1-14
További eredmények Magyarország-Kanada 26-3 (7-2, 8-0, 8-0, 3-1), Olaszország-Horvátország 8-13, Magyarország-Olaszország 10-8 (2-2, 4-2, 2-2, 2-2), Horvátország-Kanada 24-5.

A torna végeredménye: 1. Horvátország, 2. Magyarország, 3. Olaszország, 4. Kanada.

Különdíjakat is átadtak, ebben is taroltak a horvátok: a torna legjobb játékosa Tim Brubnjak, a legjobb kapus Antonio Vukojevic, míg a gólkirály a szintén horvát Marco Raduzovic lett. A legjobb magyar játékos az edzők szavazatai alapján Grieszbacher Márk lett.