Haladás – Puskás Akadémia 2-1 (0-0)

95′ – VÉGE, igazságos hazai győzelem született, a Hali magabiztosan védte meg ezúttal is a hazai várat.

93′ – Király jött ki, de nem jól, sőt az is lehet, hogy feleslegesen, így váratlanul Molnár Gábor szépített, 2-1!

90′ – 5 perc a beígért hosszabbítás.

88′ – Mészáros K. ezt is belőtte, 2-0!!!

86′ – Funsho ellen szabálytalankodtak a vendégek, ez is 11-es!

85′ -Itt a meccs hajrája, nagyon akar a PAFC, de hiába, Knezevic lőtt mellé.

79′ – Schimmer tálalt Mészáros K. elé, aki még kettőt dekázott a labdával, majd éles lövése mellé szállt.

70′ – Funsho tálalt Halmosi elé, aki betört, de aztán elesett, most nem adott tizenegyest a játékvezető.

67′ -GÓÓÓÓL, VEZET A HALI! Trajkovski akadályozta Kolcákot, a felcsúti szabálytalanság után Solymosi nem gondolkodott, azonnal befújta a büntetőt, Mészáros K. volt eredményes, 1-0!

64′ – Knezevic lőtt alig mellé és Funsho is beállt.

60′ – Távoli lövésekkel próbálkozik a Hali, közben Halmosi jött be Jancsó helyett.

54′ – Távoli bomba után szöglet következett, Németh Márió labdája jól kanyarodott be, de a felcsúti védők mentettek.

50′ – Grumic fejelt, de Danilovic a gólvonalról kitornázta, óriási helyzet volt.

47′ – Molnár tört volna be, de Benes megakadályozta.

46′ -Itt a 2. félidő, egyelőre nem volt csere.

Szünet.

45′ + 2′ – Vége a meccs első félidejének, egyelőre gól nélkül egyenlő erők küzdelmét látjuk.

45′ – 2 perc lesz a ráadás.

40′ – Kiss T. lefutotta szinte az egész hazai védelmet, de Schimmer kiválóan keresztezett.

33′ – Meddő mezőnyfölényben játszik ezekben a percekben a Hali.

27′ – Schimmer került helyzetbe, ezen Ő maga is meglepődött és fölé bombázott.

23′ – Egymás után több szögletet is rúghattak a zöld-fehérek, de még nem sikerült gólhelyzetre váltani a sarokrúgásokat.

20′ -Kiegyenlítetté vált a játék, támad a Hali (is).

13′ – A volt Hali-nevelés, Kiss T. hozta fel a labdát, majd heris törte el a labdát, szerencsére.

10′- Jobban kezd a PAFC, a vendégcsapat egyelőre veszélyesebben játszik.

4′ – Rabusic átvette és lőtt, a vendégek kapusa kapufára tolta, onnan pedig szögletre pattant, óriási helyzet volt.

1′- A Hali indította útjára a labdát, óriási a hangulat, közel 4 ezren szurkolnak a helyszínen a Halinak.

A meccs előtt az EB-aranyérmes szombathelyi tornászlányt, Dévai Boglárkát köszöntötték.

Haladás: Király – Schimmer, Kolcák (Tamás L. 79′), Benes, Bosnjak – Jancsó (Halmosi 60′), Grumic, Mészáros K., Németh Má., Németh Mi. – Rabusic (Funsho 64′).

Puskás Akadémia: Danilovic – Heris, Hegedűs L., Poór, Trajlovski – Zsidai, Balogh B. (Arabuli 79′), Kiss T., Radó – Molnár, Diallo (Knezevic 44′)

Az előzményekről ITT már olvashattak, most jöjjön a meccs!

19.25 – Jó estét és zöld-fehér gólokban gazdag sportélmént kívánok mindenkinek!