Csepel – Haladás 0-2 (0-1)

90′ – GÓÓÓÓL, ÉS ÚJABB ÖNGÓL! Jobb oldali támadás végén a beadott labda megint nem jutott el a zöld-fehér csatárokhoz, de egy becsúszó láb megint segített, 0-2!

84′ –  A helyi szurkolók szórakoztatják magukat, miközben egy hazai szabadrúgás végén kirúgással hozhatja játékba a labdát Gyurján.

76′ – Szombathelyi szabadrúgás végén Rácz lőtt méltatlanul fölé.

75′ – 15 perccel a vége előtt hosszú hajrába kezdett az egykor szebb napokat megélt, korábban még az NB I-ben is szereplő  Csepel.

70′ – Az eddig is csak ,,gyenge közepes” meccs irama tovább mérséklődött.

59′ – Rácz lőtt mellé 20 méterről.

54′ – Az egyik csepeli támadóval szemben már ,,csak” a Hali kapusa állt szemben, de Gyurján mesterien zárta a szöget. Óriási egyenlítési lehetőség volt.

48′ – Aztán Gaál, majd Halmosi és Mészáros K. is helyzetbe került, de egyikük sem fejezte pontosan az akciót.

46′ – Az első percekben támadóan lép fel a Csepel FC, de mindenféle veszély nélkül.

Szünet.

45′ – nem hosszabbít a játékvezető, de nincs is rá oka.

42′ – Gaál lövésébe léptek bele a hazaiak, majd az ellentámadásból csepeli szöglet lett különösebb eredmény nélkül.

39′ – Ezekben a pecekben többet próbálkozik a csepeli csapat, de a Hali kontrái így is veszélyesebbek.

34′ – Egy kósza csepeli támadás végén Gyurjánnak kellett védenie.

30′ – Továbbra is többet birtokolja a Hali a labdát.

20′ – GÓÓÓL! VEZET A HALI!!! Szombathelyi támadás végén, a felszabadítani szándékozó védőn pattant meg a labda, mielőtt a csepeli kapuban kikötött. Rabusicot és Halmosit ölelgették a többiek, de többen öngólt kiáltottak, jogosan, 0-1.

15′ – Többet támad a Hali, most is Rabusic veszélyeztetett.

10′ – Rabusic lépett ki, de a csepeli védők könnyedén lefülelték.

8′ – Megpróbálják kiismerni egymást a csapatok.

1′ – A hazaiak indították útjára a labdát, ám az első helyzet a Halié.

Haladás: Gyurján – Schimmer, Kolcak, Jagodics, Németh Mi. – Mészáros K., Rácz, Grumic, Gaál (Funsho 65′), Halmosi (Benes 56′) – Rabusic

15.00 – Jó napot és Hali-gólokban gazdag sportdélutánt kívánok minden kedves olvasónknak. Az edzőmenesztést követő első tétmérkőzésére készül a Szombathelyi Haladás, amely Csepelen szerepel ezekben a pillanatokban. A harmadosztályban vitézkedő együttes, akárcsak a vasi gárda gyengélkedik az idei kiírásban. A hazaiak az NB III-ban, hét fordulót követően a 12. helyen állnak. A Haladásnak MIchal Hipp menesztése óta nincs vezetőedzője, a csapatot Desits Szilárd ideiglenesen irányítja. A cél nem is lehet más a fővárosban, mint bejutni a legjobb 64 közé.