Mol Vidi FC – Szombathelyi Haladás 1-0 (0-0)

Mol Vidi FC: Kovácsik – Nego, Juhász, Vinicius, Stopira – Kovács I., Pátkai (Futács 72′), Elek (Hadzic 62′), Milanov – Scepovic, Hodzic (Huszti 61′).
Csere: Tujvel – Berecz, Futács, Hadzic, Hangya, Huszti, Nikolov.

Haladás: Király – Habovda, Saláta, Tamás, Németh Milán – Rui Pedro, Golodiuk, Daushvili (Bamgboye 83′), Ofosu – Rabusic (Németh Má. 88′), Ivanov (Gaál 88′).
Csere: Gyurján – Bamgboye, Gaál, Holdampf, Kolcak, Mészáros, Németh Márió.

90′ + 3′ – Sajnos újabb rúgott gól nélküli meccs és újabb vereség. Számolgatni is felesleges?!

90′ – 3 perc a ráadás.

86′ – Scepovic lövése vágódott le, Király felszedte.

82′ – Király fantasztikus nagy kirúgása Rui Pedrót találta meg, de több lövési lehetőséget is elmulasztott a Fraditól érkezett kölcsönjátékos.

78′ – VEZET A VIDI! Egy kiváló beadás után az egykori szombathelyi nevelés, Kovács István érkezett a hosszú saroknál, majd bepofozta a labdát, 1-0!!!

75′ – Ofosu jól játszik, több jó csel után tekert kapura, de Kovácsik jól helyezkedett.

72′ – Ofosu tört be a 16-oson belülre, de az utolsó pillanatban Vinicius szögletre mentett.

65′ – Csendben folydogál a meccs, pedig a Vidi tudhatja, hogy a Fradi már 3-0-ra vezet…

59′ – Ivanovot rántották le, majd Habovda végezte el a szabadrúgást, de csak szöglet lett belőle.

50′ – Ivanov hiába lőtt a hálóba, les miatt érvénytelen!

48′ – Ofosu mentett a gólhelyzetben kilépő Vidi csatár elől.

Az előzményekről ITT már olvashattak!

Szünet.

45′ – Vége a játékrésznek! Nagy a füttyszó, nem tetszik a fehérvári közönségnek a csapatok produkciója.

45′ – Hologyuk került a földre. A Haladás szabadrúgást végezhetett el a Vidi térfelének közepéről. Habovda beívelése mindenkit meglepett: a hazai védők lyukat fejeltek, míg a Saláta luftot rúgott.

43′ – Egy kósza vendég ellentámadás: Ivanoc indult meg egyedül, de kiugratása nagyon hosszú volt Rabusic-nak.

40′ – Hologyuk veszített labdát, majd vállánál fogva húzta vissza ellenfelét. Jogos a sárga lap!

38′ – Gyors támadás a Vidi részéről: Negi indult meg a jobb szélen, majd az alapvonalról jól adott középre. Azonban Hodzic fejese elkerülte Király kapuját. Ez nagyon veszélyes volt!

35′ – Habovda mindkét szögletét kapura akarta tekerni: először Kovácsik, majd a védők tisztáztak.

31′ – Ismét egy veszélytelen Haladás akció: Ivanov ismét távolról próbálkozott, de jócskán elkerülte a kaput. Majd a kirúgás után Rabusic lépett ki a védő mellett és 10 méteres kísérletét Kovácsik fogta. Ebben sokkal több volt!

30′ – Eltelt a játékrész kétharmada, de nagyon csendes a találkozó. A kapusok aggódhatnak, hogy megfáznak a semmittevésben.

27′ – Habovda adott középre, de elméretezte a beadást.

25′ – Nego lépett ki a jobb szélen, jól is tálalt középre, azonban Hodzic bődületesen nagy lyukat rúgott, így kirúgással folytatódott a találkozó.

23′ – Nagy a küzdelem a pályán, azonban a kapuk nem forognak veszélyben. Egyik csapat sem mer többet kockáztatni a szükségesnél.

18′ – Egy gyors Vidi támadás, minek végén Scepovic bombázott a kapu fölé.

16′ – Kimerészkedett sündisznóállásából a Hali. Rabusic, majd Rui Pedro érintésével került a labda Ivanov elé, aki 25 méterről keményen meglőtte a labdát, azonban Kovácsiknak nem okozott gondot a középre érkező játékszer.

11′ – Egyre nagyobb a nyomás a vasi védelmen. Hodzic elől kellett mentenie Salátának. A szögletekkel hadilábon áll a Vidi, hiszen eddig a szombathelyiek könnyű szerrel hatástalanították a beívelt labdákat.

10′ – Kovács sarkazással hozta helyzetbe csapattársát, azonban a lövés előtt még Saláta becsúszva mentett. Az ismétlés viszont gyenge volt, így Király könnyű zsákmánya lett.

7′ – Rui Pedro beadását húzta le Kovácsik rendkívül magabiztosan.

5′ – A hazaiak azonnal magukhoz ragadták a kezdeményezést, míg a Hali megszállta a saját térfelét. A vendégek egyetlen kósza ellentámadást vezettek, de inkább a szombathelyiek térfelén folyik a játék. Hodzic lövését kellett a vasi védőknek blokkolni.

1′ – A Mol-Vidi kezdte a mérkőzést.

1′ – A Haladás fehér színű felszerelésben lép pályára a Haladás, míg a házigazda piros felsőben és kék nadrágban szerepelnek ma este.

16.55 – Jó estét és Hali-gólokban gazdag sportélményt kívánunk minden kedves sportbarát olvasónknak!