Szombathelyi Haladás – Budaörs 0-0

Haladás stadion, Szombathely – 2140 néző

Haladás: Gyurján – Medgyes Z. (Tóth D. 79′), Jancsó, Jagodics, Németh Milán – Kiss B., Holdampf, Nyári (Doktorics 82′) – Németh Márió, Novák (Eszlátyi 59′), Gaál.

Budaörs: Szabó Ba. – Marques (Stieber A. 46′), Gyurácz, Kékesi, Forgács –  Fényes, Tóth K., Halmai (Horváth E. 60′), Szabó Bá., Medgyes S. – Kulcsár.

92′ – Vége a meccsnek, újabb iksz, újabb gyenge teljesítmény. Egyik csapat sem érdemelt 3 pontot.

90′ – 2 perc a ráadás.

87′ – Hazai szöglet után Jagodicsfejelhetett, de a gólvonalon álló budaörsi  védő mentett.

80′ – Támadgat a Hali, de már ,,csak” 10 perce maradt a zöld-fehérekek, hogy a  saját maga javára fordítsa a meccset.

73′ – Eszlátyi közelről támadta a kaput, de Szabó Ba. résen állt.

70′ – Jancsó közelről lőhetett, de belevetődtek.

65′ – Gyenge színvonalú játékot produkál mindkét tizenegy. Első füttyszó is felhangzik a hazai publikumból…Harcoljatok kiáltással buzdítják övéiket a Hali-drukkerek.

60′ – Cserékkel próbál mindkét vezetőedző frissíteni, de  egyelőre nem sok sikerrel.

51′- Ezt megúszta a Hali: Szabó Bálint közeli lövését Gyurján tornázta oldalra.

48′ – Németh M. szépen húzott el a szélen, beadása Novákigjutott, aki Nyárihoz passzolt, ő pedig azonnal kapura, ám a játékszer az egyik vendég védőn megpattanva a kapu fölé került. Óriási helyzet volt.

46′ –  A budaörsi mester élt a cserelehetőséggel, Stieber a pályán!

Szünet.

45′ – A Hali irányítja a játékot, most épp Gaál lőtt kecsegtető helyzetben fölé.

35′ – Élénk mezőnyjáték zajlik, csak gól hiányzik, érdekes, hogy a szombathelyi közönség így is jól érzi magát.

21′ – Németh Márió mintegy 20 méterről emelt a bal felső sarok fölé.

19′ – Budaörsi lehetőség maradt ki: egy jobb oldali beadás üresen találta Halmait, aki nyolc méterről a bal kapufa mellé tekert.

10′ – Kiss Bence indította a jobb szélen egyedül kilépő Németh Máriót, a támadó teljesen egyedül vezethette be a labdát a tizenhatoson belülre, ám amikor lőni akart, a becsúszó Forgács szerelni tudott.

18.55 – Jó estét és szombathelyi gólokban gazdag sportélményt kívánunk mindenkinek. Ha nem tudtál a Rohonci útra kilátogatni, tarts velünk és kövesd a zöld-fehérek hazai bajnokiját!