FUTBALLPROGRAM

NB I
5. FORDULÓ
18.00: Ferencváros–Diósgyőri VTK (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

NB II – élő eredménykövetés az NSO-n!
7. FORDULÓ
16.30: Dorog–Haladás
16.30: Tiszakécske–MTK Budapest
16.30: Kazincbarcika–Nyíregyháza
17.00: Ajka–Vác
17.00: Békéscsaba–Budafok
17.00: Budaörs–Gyirmót
17.00: Csákvár–Siófok
17.00: Szolnoki MÁV–Szeged
17.00: ETO FC Győr–Vasas

NB III
5. FORDULÓ
KELETI CSOPORT
16.00: ESMTK–DVTK II
16.00: Cegléd–DVSC II
16.00: Jászberény–Putnok FC
16.00: Tiszaújváros–Tállya
16.00: Balassagyarmat–Ózd
16.00: Sényő–DEAC
16.00: Eger–Gyöngyös
16.00: FC Hatvan–Füzesgyarmat
KÖZÉP-CSOPORT
16.00: Dabas–Taksony
16.00: Dunaharaszti MTK–Dabas-Gyón FC
16.00: PMFC–Rákosmente
16.00: THSE-Szabadkikötő–Monor
16.00: Bp. Honvéd II–Kecskeméti TE
16.00: Kelen SC–Szekszárd
16.00: Iváncsa–Szentlőrinc
16.00: Dunaújváros–Kozármisleny
NYUGATI CSOPORT
16.00: Érd–Ménfőcsanak
16.00: Veszprém–Petőfi Sportkör Lipót
16.00: Balatonlelle–Komárom VSE
16.00: BKV Előre–Puskás Akadémia II
16.00: Mosonmagyaróvár–Bicskei Torna Club
16.00: FC Nagykanizsa–III. Ker. TVE
16.00: Sárvár FC–Mol Fehérvár FC II
16.00: Hévíz Sportkör–Pápai Perutz FC

ANGOL PREMIER LEAGUE
4. FORDULÓ
15.00: Everton–Wolverhampton (Tv: Digi Sport1)
17.30: Arsenal–Tottenham (Tv: Digi Sport1) – élőben az NSO-n!

NÉMET BUNDESLIGA
3. FORDULÓ
15.30: Werder Bremen–Augsburg (Tv: Sport1)
18.00: Eintracht Frankfurt–Fortuna Düsseldorf (Tv: Sport1)

NÉMET 2. BUNDESLIGA
5. FORDULÓ
13.30: Hamburg–Hannover (Tv: Sport1)

SPANYOL LA LIGA
3. FORDULÓ
17.00: Valencia–Mallorca (Tv: Spíler2)
19.00: Atl. Madrid–Eibar (Tv: Spíler2)
19.00: Espanyol–Granada
21.00: Villarreal–Real Madrid (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!

OLASZ SERIE A
2. FORDULÓ
18.00: Lazio–Roma (Tv: Digi Sport2) – élőben az NSO-n!
20.45: Atalanta–Torino (Tv: Digi Sport3)
20.45: Cagliari–Inter (Tv: Digi Sport1)
20.45: Genoa–Fiorentina
20.45: Lecce–Hellas Verona
20.45: Sassuolo–Sampdoria
20.45: Udinese–Parma

FRANCIA LIGUE 1
4. FORDULÓ
15.00: Reims–Lille (Tv: Digi Sport3)
15.00: Rennes–Nice
17.00: Strasbourg–Monaco (Tv: Digi Sport3)
21.00: Marseille–St.-Étienne (Tv: Digi Sport2)

PORTUGÁL PRIMEIRA LIGA
4. FORDULÓ
22.00: Braga–Benfica (Tv: Sport1)

SZLOVÁKIA, FORTUNA LIGA
7. FORDULÓ
18.00: FC DAC 1904 (Dunaszerdahely)–Slovan Bratislava (Pozsony)

TÖRÖK SÜPER LIG
3. FORDULÓ
18.15: Genclerbirligi–Istanbul Basaksehir (Tv: Sport2)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AUTÓVERSENY
12.20: Porsche Szuperkupa, Belgium (Tv: Eurosport1)
15.50: Endurance-világbajnokság, Silverstone (Tv: Eurosport2)

CSELGÁNCS
Olimpiai kvalifikációs világbajnokság, Tokió
csapatverseny
6.00: előcsatározások
12.20: éremküzdelmek

DARTS
13.00: negyeddöntők, BDO World Trophy (Tv: Sport2)
20.15: döntők, BDO World Trophy (Tv: Sport2)

EVEZÉS
Világbajnokság, Linz/Ottensheim

FORMULA–1
15.10: Belga Nagydíj, Spa-Francorchamps, futam (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

KAJAK-KENU
10.00: Red Bull Vízisprint, Városligeti-tó
VILÁGKUPA
12.00: szlalom, Németország (Tv: Eurosport2)

KERÉKPÁR
14.50: Vuelta a Espana, Spanyolország, 9. szakasz (Tv: Eurosport1)
13.50: Nemzetközi körverseny, Németország, 4. szakasz (Tv: Eurosport2)
17.45: Tour of Spain Vuelta Extra, Spanyolország (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
NŐI KÉZI NB I
1. FORDULÓ
16.30: Győri Audi ETO KC–Siófok KC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

KOSÁRLABDA
18. FÉRFI VILÁGBAJNOKSÁG, KÍNA
1. FORDULÓ
E-CSOPORT
10.30: Törökország–Japán
14.30: Csehország–Egyesült Államok
F-CSOPORT
10.00: Új-Zéland–Brazília
14.00: Görögország–Montenegró
G-CSOPORT
10.30: Dominika–Jordánia
14.30: Franciaország–Németország
H-CSOPORT
9.30: Kanada–Ausztrália
13.30: Szenegál–Litvánia

3×3-as Európa-bajnokság, Debrecen
13.15: negyeddöntő, nők, MAGYARORSZÁG–Spanyolország
17.00: elődöntő
19.00: bronzmérkőzés
20.10: döntő

RÖPLABDA
NŐI EURÓPA-BAJNOKSÁG, NYOLCADDÖNTŐ
BUDAPEST, PAPP LÁSZLÓ SPORTARÉNA
16:00: Hollandia–Görögország
18:30: Azerbajdzsán–Bulgária
POZSONY
15:30: Oroszország–Belgium
18:00: Olaszország–Szlovákia
ANKARA
16:00: Szerbia–Románia
18:30: Törökország–Horvátország
LÓDZ
18:00: Németország–Szlovénia
20:30: Lengyelország–Spanyolország

TENISZ
17.15–hétfő, 1.00: Grand Slam-torna, US Open, 7. nap (Tv: Eurosport2)
18.05–hétfő, 3.00: Grand Slam-torna, US Open, 7. nap (Tv: Eurosport1)

TORNA
10.00: Egyéni országos bajnokság, Központi Tornacsarnok

TRIATLON
Világbajnoki sorozat, döntő, vegyes váltó, Lausanne