KTE-Duna Aszfalt – Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 81-93 (21-23, 24-30, 23-16, 13-24)
Bajnokság, 4. forduló
Kecskemét, Messzi István Sportcsarnok
V.: Benczur T., Praksch P., Balogh Gy. (Fekete L.)

KTE: Wittmann 12/3, Thomas 17/6, Djeraszimovics 23/6, Djuraszovics 13/9, Karahodzsics 11/3. Csere: Vukcsevics -, Lewis -, Révész 3, Kucsera -.

Falco: Váradi 12/12, Perl 15/3, Benke 11/6, Krivacsevics -, Reddic 18. Csere: Filipovity 14/3, Curry 10/6, Hooker 8/6, Lake 2, Washington 3/3.

A mesterek így látták…

Forray Gábor: – Nagyon büszke vagyok a csapatomra! Az első félidőben fantasztikus dobóformával játszott a Falco. A másodikban már nem, fordítottunk is, de a negyedik negyed hatalmas nyomását nehezen viseltük hibák nélkül. Erre a teljesítményre alapozhatunk.

Gaspar Okorn: – Tudtuk, hogy nem lesz könnyű mérkőzés, nem is lett az. A végén a koncentráció döntött. A védekezésünkkel nem lehetek teljesen elégedett, de az eredménnyel igen, mert megőriztük a hosszú ideje tartó veretlenségünket.

A Falco hibátlan mérleggel 9 meccsből 9 győzelemmel vezeti az NB I-es tabellát, a Kecskemét az 5. helyen áll.