A Városházán megrendezett díjátadón köszöntőt mondott dr. Nemény András, Szombathely polgármestere, a díjakat pedig a polgármester, illetve dr. Horváth Attila, Szombathely alpolgármestere, Tóth Kálmán, Városstratégiai, Idegenforgalmi és Sport Bizottság elnöke és Varga Jenő, a Városi Diáksport Bizottság elnöke adta át az ifjú sportolóknak.
Diákolimpiai 1-3. helyezettek a 2018/2019. tanévben
(MDSZ által rendezett versenyek)
1. helyezettek
Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium – asztalitenisz –
leány II. kcs
1. Molnár Liza
Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium – duatlon – leány III. kcs
2. Janzsó Lilla
3. Kaposi Fanni
4. Kulcsár Amira Zsóka
5. Sákovics Janka
Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium – duatlon – leány VI. kcs
6. Hütter Lili
Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium – úszás „A” kat. – leány
IV. kcs
7. Gyűrűs Hanna 100m hátúszás + 50 m hát 2. hely
Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium – torna – leány V-VI. kcs
8. Farkas Noémi
9. Gyurkó Flavia
10. Kiss Adél
11. Komondi Kata
12. Komp Karina
13. Mayer Julianna
Gothard Jenő Általános Iskola – atlétika – mezei futás fiú II. kcs
14. Nagy Dénes
15. Söptei Bálint
16. Szakály Zétény
17. Halmosi Roland
18. Somfalvi Barna
Gothard Jenő Általános Iskola – asztalitenisz – fiú II. kcs „B” kat.
19. Gergely Márk + egyéniben is 1. helyezett
20. Szarka Gábor
21. Kovács Bálint
Szombathelyi Paragvári Utcai Általános Iskola – atlétika – fiú II. kcs többpróba
22. Hári Kevin
Szombathelyi Zrínyi Ilona Általános Iskola – torna – leány III. kcs
23. Rajnai Regina
24. Borbás Maja egyéni összetett
Szombathelyi Zrínyi Ilona Általános Iskola – játékos sportverseny -I-II. kcs
25. Bozsodi Eszter + atlétika – többpróba, egyéni 3. hely
26. Tóth Erik
27. Varga Áron
28. Károly Korvin
29. Németh Dia
30. Németh Emma
31. Németh Nóra
32. Seper Zsófia
33. Szabó Lili
34. Vörös Kornél
35. Horváth Sámuel
36. Porpáczy Árpád
37. Bozsodi Máté
38. Havasi Dorina
39. Magadics Milán
40. Pilling Alexandra
41. Szabó Dóra
42. Varga Iván
Szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium – atlétika – fiú VI. kcs diszkoszvetés
43. Varga Donát
Szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium – úszás – leány VI. kcs 100m pillangó
44. Olajos Dorottya + 3. 100 mellen
Szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium – úszás – fú 4x50m gyorsváltó
45. Ekler Bendegúz
46. Lisztes Dusán
47. Ekler Zsombor
48. Szuák Ákos
Premontrei Rendi Szent Norbert Gimnázium – úszás – V. kcs 200m vegyes
49. Kalmár Alíz
2. helyezettek
Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium – úszás „A” kat. – leány
IV. kcs
50. Davanzo Nicol 100 és 200m m pillangó
Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium – atlétika – fiú III-IV. kcs
51. Antoni Barnabás Ambrus
52. Egervölyi Hanga
53. Gyuk Levente
54. Imre Marcell
55. Jakab Máté
56. Kámán Regina 10x200m
57. Lengyel Kornél
58. Németh Panna
59. Németh Zsófia Liza
60. Szele Zsóka Lea
Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium – duatlon – leány V. kcs
61. Mercs Abigél + egyéniben 3. helyezett
62. Kovács Beatrix Klára
63. Hajós Karina
64. Sütő Lili
Derkovits Gyula Általános Iskola – játékos sportverseny –
65. Horváth Laura Leila
66. Fábián Boróka
67. Balogh Sára Panna
68. Matyók Vivien Emma
69. Pataki Erika
70. Kiss Gyöngyvér
71. Szabó Boglárka
72. Bősze Olívia Véda
73. Laczó Lilla Viola
74. Sodics Mátyás
75. Reiber Marcell
76. Mészáros Barnabás
77. Kovács Bence
78. Erdélyi Lorenzó
79. Horváth Marcell
80. Sodics Tamás
81. Naisz Ádám
82. Ruszkay Ákos
Derkovits Gyula Általános Iskola – atlétika – ücsb leány III. kcs
83. Szentgyörgyvári Lia
84. Mórocz Viktória
85. Lakatos Lizett
86. Sárközi Fanni
87. Baranyai Lara
Reményik Sándor Evangélikus Általános Iskola – asztalitenisz – fiú II. kcs
88. Poór Balázs
Szombathelyi Zrínyi Ilona Általános Iskola – úszás – fiú I. kcs
89. Bozsodi Máté 50m hát
Szombathelyi Zrínyi Ilona Általános Iskola – atlétika – magasugrás
90. Durázi Levente
Szombathelyi Zrínyi Ilona Általános Iskola – úszás – leány III. kcs
4x50m gyorsváltó
91. Horváth Emma Sára
92. Juhász -Tóth Eszter
93. Herényi Bianka
94. Hende Orsolya
Szombathelyi Zrínyi Ilona Általános Iskola – kézilabda – leány III. kcs
95. Kiss Jázmin
96. Borhy Sára
97. Horváth Luca
98. Takács Klaudia
99. Czenki Lara
100. Juhász Luca
101. Marton Jázmin
102. Wutschi Verona
103. Krilov Zita
104. Baranyai Emma
105. Molnár Nilla
Bozsodi Eszter
Szombathelyi Zrínyi Ilona Általános Iskola – atlétika – leány II. kcs többpróba
106. Tóth Fanni
107. Németh Diána
108. Derdák Sára
109. Talasz Tímea
110. Seper Zsófia
Bozsodi Eszter
Szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium – úszás „A” kat. – fiú V. kcs
111. Bilák Máté 200m hát + 3. 100m háton
Szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium – kosárlabda – fiú V-VI. kcs.
112. Bakon Csanád
113. Fritz Krisztián
114. Gosztola Gábor
115. Horváth Marcell
116. Major Soma
117. Nagy Bernát
118. Pásztor Mátyás
119. Poór Gergő
120. Sipos Mátyás
121. Sövegjártó Ábel
122. Varga Gergő
123. Verasztó Péter
Szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium – úszás – leány 4×50 gyorsváltó
124. Barta Hanna
125. StifterPetra
Olajos Dorottya
126. Dancsecs Boglárka
Premontrei Rendi Szent Norbert Gimnázium – atlétika – V. kcs diszkoszvetés
127. Giczi Eszter
3. helyezettek
Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium – atlétika – fiú magas
128. Földes Zalán Imre
129. Gáspár András Szilárd
130. Sánta Gellért
131. Suta Máté Soma
132. Szabó Bence Ákos
Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium – duatlon – leány VI. kcs
Hütter Lili
133. Kiss Kitti
134. Németh Laura Eszter
135. Süle Dóra
Szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium – atlétika – fiú V-VI. kcs diszkoszvetés
136. Varga Donát
137. Doma Benedek
138. Viszkeleti Vencel
139. Kiss Ágoston Álmos
Szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium – torna „B” kategória – egyéni összetett
140. Németh Boglárka
SZMSZC Savaria Szakgimnáziuma és Kollégiuma – atlétika – leány VI. kcs
141. Rajczi Bianka diszkoszvetés
Szakszövetségek által rendezett diákolimpiai versenyek bajnokai
Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium – rövidpályás
gyorskorcsolya – V. kcs
1. Mercs Abigél
Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium – rövidpályás
gyorskorcsolya – IV. kcs
2. Sipos János
Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium – alpesi sí – „A” kat.
IV. kcs
3. Feldman Vince
Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium – tenisz – fiú I. kcs
4. Neuwirth Dávid
5. Hérincs Bence Botond
Boldog Brenner János Általános Iskola, Gimnázium és Koll. – sakk – III-IV. kcs
6. Farkas Boglárka
7. Vilics Hanna
8. Hortobágyi Tamara + egyéniben is 1. helyezett
Gothard Jenő Általános Iskola – kötélugrás – „B” kat. III. kcs
9. Pásztorházy Emma
Gothard Jenő Általános Iskola – kötélugrás – leány II. kcs
10. Nagy Lotti
11. Baumgartner Luca
Gothard Jenő Általános Iskola – kötélugrás – leány III. kcs
12. Baumgartner Sára
13. Süveges Szonja
Gothard Jenő Általános Iskola – tenisz – leány I. kcs
14. Kamondi Hanga
15. Lőrincz Nadin
16. Rácz-Racker Dorka
Oladi Általános Iskola – gyorsasági görkorcsolya – amatőr kat. II. kcs
17. Boros Flóra
Oladi Általános Iskola – gyorsasági görkorcsolya – III. kcs fiú váltó
18. Poór Gergő
19. Szélinger Benjamin
Szombathelyi Zrínyi Ilona Általános Iskola – gyorskorcsolya – fiú II. kcs
20. Derdák Ákos
Szombathelyi Zrínyi Ilona Általános Iskola – birkózás – IV. kcs
21. Gellén Milán
Szombathelyi Zrínyi Ilona Általános – fallabda – leány IV. kcs
22. Varga Lorena
Horváth Boldizsár Közgazdasági és Informatikai Szakgimnázium – kötélugrás
30 mp gyorsasági
23. Kolics Manuéla
Kereskedelmi és Vendéglátói Szakgimnázium és Szakközépiskola – birkózás –
24. Hujber Dániel
Nagy Lajos Gimnázium – görkorcsolya – fiú V. kcs
25. Bödei Bálint
Savaria Szakgimnázium – kick-boksz –
26. Holczmüller Bence
Savaria Szakgimnázium – súlyemelés –
27. Boros Viktória
Honlapunkon megjelenő kiemelt tartalmakat a Vasi Korall Kft. támogatja!