FUTBALLPROGRAM

NB I
16. FORDULÓ
17.00: Paksi FC–Mezőkövesd Zsóry FC – élőben az NSO-n!
17.00: Kisvárda Master Good–Mol Fehérvár FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
17.00: Puskás Akadémia FC–Zalaegerszegi TE FC – élőben az NSO-n!
17.00: Kaposvári Rákóczi FC–Debreceni VSC – élőben az NSO-n!
19.30: Budapest Honvéd–Újpest FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

ANGOL PREMIER LEAGUE
17. FORDULÓ
13.30: Liverpool–Watford (Tv: Digi Sport1) – élőben az NSO-n!
16.00: Burnley–Newcastle United
16.00: Chelsea–AFC Bournemouth (Tv: Digi Sport1)
16.00: Leicester–Norwich City
16.00: Sheffield United–Aston Villa
18.30: Southampton–West Ham United (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
18. FORDULÓ
17.30: Metz–Olympique Marseille (Tv: Digi Sport3)
20.00: Amiens–Dijon
20.00: Angers–Monaco (Tv: Digi Sport2)
20.00: Brest–Nice (Tv: Digi Sport3)
20.00: Nimes–Nantes
20.00: Toulouse–Reims

NÉMET BUNDESLIGA
15. FORDULÓ
15.30: Bayern München–Werder Bremen (Tv: Sport2)
15.30: Hertha BSC–Freiburg
15.30: 1. FC Köln–Bayer Leverkusen
15.30: Mainz–Borussia Dortmund
15.30: Paderborn–Union Berlin
18.30: Fortuna Düsseldorf–RB Leipzig (Tv: Sport2)

OLASZ SERIE A
16. FORDULÓ
15.00: Brescia–Lecce (Tv: Digi Sport2)
18.00: Napoli–Parma (Tv: Digi Sport2)
20.45: Genoa–Sampdoria (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
17. FORDULÓ
13.00: Granada–Levante (Tv: Spíler2)
16.00: Real Sociedad–Barcelona (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!
18.30: Athletic Bilbao–Eibar (Tv: Spíler2)
21.00: Atlético Madrid–Osasuna (Tv: Spíler2)

TÖRÖK SÜPER LIG
15. FORDULÓ
18.00: Galatasaray–Ankaragücü (Tv: Sport1)

KLUBVILÁGBAJNOKSÁG, DOHA
AZ ELŐDÖNTŐBE JUTÁSÉRT
15.00: al-Hilal (szaúdi)–Espérance (tunéziai)
18.30: Monterrey (mexikói)–al-Szadd (katari)/Hienghene Sport (új-kaledóniai)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
VILÁGKUPA
9.30 és 13.00: férfi óriás-műlesiklás, Val d’Isere
10.30: női szuperóriás-műlesiklás, St. Moritz

ASZTALITENISZ
WORLD TOUR, CSENGCSOU
7.40: vegyes páros, döntő

CSELGÁNCS
10.00: 3. nap, Masters, Csingtao (Tv: Sport2)

DARTS
PDC-VILÁGBAJNOKSÁG
13.30 (Tv: Sport1)
1. FORDULÓ
Darius Labanauskas (litván)–Matthew Edgar (angol)
Ryan Meikle (angol)–Jamada Juki (japán)
Luke Woodhouse (angol)–Paul Lim (szingapúri)
2. FORDULÓ
Jermaine Wattimena (holland, 18.)–Luke Humphries (angol)
20.00 (Tv: Sport1)
1. FORDULÓ
Mark McGeeney (angol)–Matt Campbell (kanadai)
Jamie Hughes (angol)–Zoran Lerchbacher (osztrák)
Raymond van Barneveld (holland)–Darin Young (amerikai)
2. FORDULÓ
Rob Cross (angol, 2.)–Kim Huybrechts (belga)

JÉGKORONG
HAT NEMZET FELKÉSZÜLÉSI TORNA, VASAS JÉGCENTRUM
12.30: az 5. helyért, MAGYARORSZÁG–Ukrajna
16.00: a 3. helyért, Dél-Korea–Japán
19.30: döntő, Fehéroroszország–Franciaország

KÉZILABDA
FÉRFI NB I
18.00: Csurgó–Balatonfüred
18.00: Mezőkövesd–Gyöngyös
18.00: Vác–Eger
SEHA-LIGA, ALAPSZAKASZ
20.45: PPD Zagreb (horvát)–Telekom Veszprém (Tv: Spíler1)

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
13.00: Egis Körmend–Falco-Vulcano Energia KC Szombathely
16.30: Zalakerámia ZTE KK–Alba Fehérvár
18.00: Atomerőmű SE–Szolnoki Olajbányász
19.00: Kaposvári KK–KTE-Duna Aszfalt
NŐI NB I
17.00: Atomerőmű KSC Szekszárd–Uni Győr MÉLY-ÚT
18.00: PINKK-Pécsi 424–Sopron Basket
18.00: TFSE-MTK–ELTE BEAC Újbuda
19.00: ZTE Női Kosárlabda Klub–Vasas Akadémia
NBA, ALAPSZAKASZ
23.00: Phoenix Suns–San Antonio Spurs (Tv: Sport2)

ÖKÖLVÍVÁS
PROFI GÁLA
Vasárnap, 3.00: Terence Crawford–Egidijus Kavaliauskas (Tv: Sport2)

RÖPLABDA
NŐI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
18.00: Újpesti TE–Békéscsabai RSE

SÍUGRÁS
16.00: világkupa, csapatverseny, Klingenthal

ÚSZÁS
18.00: Rövid pályás országos bajnokság, Kaposvár, döntők

UFC
UFC 245, LAS VEGAS
Vasárnap, 4.00: Kamaru Usman–Colby Covington (Tv: Sport1)

VÍZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
B-CSOPORT
19.00: A-Híd OSC-Újbuda–FTC-Telekom Waterpolo (Tv: Digi Sport1)