FÉRFI KOSÁRLABDA BAJNOKOK LIGÁJA
12. FORDULÓ, D-CSOPORT

FALCO-VULCANO ENERGIA KC SZOMBATHELY–BESIKTAS SOMPO SIGORTA (török) 79–83 (27–23, 12–18, 24–20, 16–22)
Szombathely, 3010 néző. V: Cici (albán), Zapolski (lengyel), Salins (lett)

FALCO: HOOKER 13/3, CURRY 15/6, Benke 15/3, Washington 6/3, REDDIC 16. Csere: Lake 2, Váradi 5/3, Filipovity 6/6, Perl 1. Edző: Gasper Okorn.

BESIKTAS: AKPINAR 17/12, GOTCHER 11/6, McKissic 12/6, Djurisic 4, Savas 7. Csere: Al 6, Yildizli 8, GEYIK 18, Gondur. Edző: Burak Biyiktay

Az eredmény alakulása. 2. p.: 7–0. 6. p.: 21–11. 12. p.: 27–27. 15. p.: 30–33. 20. p.: 39–41. 24. p.: 50–50. 27. p.: 58–55. 30. p.: 63–61. 34. p.: 66–65. 36. p.: 68–74. 39. p.: 77–78
Kipontozódott: Reddic (39.).

A meccsen történteet negyedről negyedre ITT követhetted, most pedig jöjjenek a nyilatkozatok.

Gasper Okorn: – Gratulálok a Besiktasnak! Köszönetet szeretnék mondani a szurkolóknak a hangulatért. Természetesen csalódottak vagyunk. Követni tudtuk az előzetes utasításokat, de néhány dolog nem volt elég ahhoz, hogy nyerjünk. McKissic rengeteg pontot dobott. Körülbelül 10 pontot szereztek nagyon nehéz helyzetekből, a támadóidő végén. Ilyenkor nem tudok mit mondani a játékosaimnak. Valami hiányzott ma. A következő két Bajnokok Ligája mérkőzésből szeretnénk kihozni a maximumot. Ahogy Beni is mondta, előre kell tekintenünk.

Burak Biyiktay: – Nagyon jó házigazda volt az ellenfelünk. Tudtuk, hogy hazai pályán rettentően erősek. Tisztában voltunk azzal, hogy ez egy nagyon nehéz mérkőzés lesz. Nagyon lassan kezdtünk, ezért el tudtak lépni. Ezután próbáltuk őket utolérni, és ez sikerült. Szoros mérkőzés volt, a végén nekünk jött ki a lépés. Gratulálok mindkét csapatnak, nagyot harcoltak!

A Falco legközelebb január 28-án lép pályára a BL-ben, az ellenfél az olasz Brindisi lesz az Aréna Savariában.