NŐI MAGYAR KUPA, 4. FORDULÓ
SZOMBATHELYI KA–DVSC SCHAEFFLER 23–39 (12–19)
Mosonmagyaróvár, zárt kapuk mögött. V: Andorka, Hucker

SZKKA: SIPEKI – Varga N. 2, Szmolek, PŐDÖR R 5 (3), Mayer Sz. 2, Horváth P. 2, Csire. Csere: Gadányi (kapus), Pődör B. 2, Kulcsár D. 2, Szendrei 1, Horváth A. 1, Sárosi 3, Kozma, BÍRÓ D. 3. Edző: Marosán György.

DVSC: OGUNTOYE 1 – Arany 3, Kovács Anna 4 (3), Borgyos 3, BORDÁS 3, Karsten 3, Vantara-Kelemen 1. Csere: KARNIK 5, Tóvizi 2, POCZETNYIk 4, Szabó P. 2, VARSÁNYI 6, Vámosi P. 2. Edző: Köstner Vilmos.

Az eredmény alakulása. 10. perc: 7–7. 15. p.: 7–11. 34. p.: 13–23. 42. p.: 15–27.
Kiállítások: 8, ill., 2 perc
Hétméteresek: 4/3, ill. 5/3.

Marosán György vezetőeedző, SZKKA: – Fejlődésünket jól szolgálta a mérkőzés, sok szép megoldást láttam az ifjúsági csapatból érkező játékosoktól is. További sok sikert kívánok a Debrecen csapatának.

Köstner Vilmos vezetőedző, DVSC: – Amit kértem a lányoktól, hogy vegyék komolyan a mérkőzést és olyan legyen a hatvan perc, amelynek segítségével tudunk készülni a hétvégi meccsre azt megvalósították, Jó volt a hozzáállás, a védekezés, és lőttünk szép gólokat!

Az SZKKA legközelebb február 15-én a K&H női kézilabda ligában lép pályára, az ellenfél hazai pályán a sereghajtó Szent István SE lesz.