Hungast Szombathelyi KKA – Váci NKSE 30–36 (16–20)

Szombathely, Haladás Sportkomplexum, 500 néző
V.: Felhő F., Öcsi T.

SZKKA: Tomasevics – JOVETIC 4, Bandelier 3, Gorilszka 3 (1), HORVÁTH P. 4, Mayer Sz. 4, VIRÁG N. 4. Csere: Sipeki (kapus), Sárosi 1, Varga N. 4, Szendrei, Csire 3.
Edző: Marosán György.

Vác: Arenhart 1 – DIÓSZEGI 5, Hámori 3, HELEMBAI F. 4, LAKATOS R. 5, KÁCSOR 10 (1), Radoszavljevics 2.Csere: Bukovszky (kapus), Mészáros R., Szabó K. 1, Paróczy 1, Szondi 1, Kuczora 3 (1).
Edző:Szilágyi Zoltán.

Az eredmény alakulása: 9. perc: 6–6. 18. p.: 9–14. 21. p.: 11–15. 23. p.: 11–17. 36. p.: 18–28. 50. p.: 26–32
Kiállítások: 12, ill. 6 perc
Hétméteresek: 1/1, ill. 3/2

Marosán György: – Sajnos véget ért a veretlenségi sorozatunk, beigazolódott a papírforma. A csapatom végig jól küzdött, köszönöm a szurkolóknak a támogatást.

Szilágyi Zoltán: – Tudtuk, hogy nagyon jó együttes a szombathelyi, de az első félidőben sikerült fokozatosan előnyt szerezni, amelyet a második játékrészben nagyszerűen meg tudtunk tartani.

Az SZKKA 18 forduló után a 11. pozíciót foglalja el, a váciak győzelmükkel feljöttek a tabella 5. helyére.