FC Salzburg (osztrák)–Lokomotiv Moszkva (orosz) 2–2 (1–1)
Salzburg, Salzburg Stadion, 1500 néző. Vezette: Serdar Gözübüyük (holland)
SALZBURG: Stankovic – Vallci, Ramalho, Wöber, Ulmer – Mwepu, Junuzovic (Okafor, 84.), M. Camara (Okugava, 73.), Szoboszlai – Daka, Koita (M. Berisha, 53.). Vezetőedző: Jesse Marsch
LOK. MOSZKVA: Guilherme – Zsivogljadov, Murilo, Corluka, Rybus – Zsemaletgyinov (Kamano, 63.), Krychowiak, Kulikov, A. Mirancsuk (Liszakovics, 69.) – Szmolov (Ribcsinszkij, 63.), Éder (Zé Luís, 69.). Vezetőedző: Marko Nikolics
Gólszerző: Szoboszlai (45.), Junuzovic (50.), ill. Éder (19.), Liszakovics (75.)

BAYERN MÜNCHEN (német)–ATLÉTICO MADRID (spanyol) 4–0 (2–0)
München, Allianz Aréna, zárt kapuk mögött. Vezette: Michael Oliver (angol)
BAYERN: Neuer – Pavard (Sarr, 73.), Süle, Alaba, L. Hernández – Kimmich, Goretzka (Javi Martínez, 83.) – Th. Müller (A. Davies, 83.), Tolisso, Coman (Douglas Costa, 73.) – Lewandowski (Choupo-Moting, 83.). Vezetőedző: Hansi Flick
ATLÉTICO: Oblak – Trippier, Szavics, Felipe, Renan Lodi – M. Llorente (Lemar, 79.), H. Herrera, Koke (Torreira, 79.), Carrasco (Vitolo, 76.) – Luis Suárez (Á. Correa, 76.), Joao Félix. Vezetőedző: Diego Simeone
Gólszerző: Coman (28., 72.), Goretzka (41.), Tolisso (66.)

AZ A-CSOPORT ÁLLÁSA
1. Bayern München 1 1 – – 4–0 +4 3
2. Lokomotiv Moszkva 1 – 1 – 2–2 0 1
3. Salzburg 1 – 1 – 2–2 0 1
4. Atlético Madrid 1 – – 1 0–4 –4 0

B-CSOPORT
Real Madrid (spanyol)–Sahtar Doneck (ukrán) 2–3 (0–3)
Madrid, Alfredo Di Stéfano Stadion, zárt kapuk mögött. Vezette: Sz. Jovanovics (szerb)
Real Madrid: Courtois – F. Mendy, Varane, Éder Militao, Marcelo – Modric (Kroos, 70.), Casemiro, F. Valverde – Asensio, Jovics (Vinícius Júnior, 59.), Rodrygo (Benzema, a szünetben). Vezetőedző: Zinédine Zidane
Sahtar: Trubin – Dodo, Bondar, Hocsolava, Kornijenko – Marcos Antonio (Vjunnik, 90+4.), Maycon – Marlos, Szolomon (Vitao, 90+2.), Tete – Dentinho (Szudakov, 89.). Vezetőedző: Luís Castro
Gólszerző: Modric (54.), Vinícius Júnior (59.), ill. Tete (29.), Varane (33. – öngól), Szolomon (42.)

Internazionale (olasz)–Borussia Mönchengladbach (német) 2–2 (R. Lukaku 49., 90., ill Benszebaini 63. – 11-esből, J. Hofmann 84.)

MANCHESTER CITY–PORTO 3–1

A Porto jól kezdte a mérkőzést, a 14. percben Luis Díaz fantasztikus szólója után a portugál csapat megszerezte a vezetést (0–1). Az előny nem tartott sokáig, csupán hét perccel később a hazaiak tizenegyeshez jutottak, amelyet Sergio Agüero kis híján kihagyott, de a kapus kezéről bepattant a labda.

Az első félidőben tartotta az ikszet a Porto, a fordulás után azonban magához vette a kezdeményezést Pep Guardiola csapata. A 64. percben Ilkay Gündogan szabadrúgásával már a Citynél volt az előny, ezt nem sokkal később Ferran Torres duplázta meg. A City hozta a kötelezőt, és 3–1-re győzedelmeskedett.

OLYMPIAKOSZ–MARSEILLE 1–0

A C-csoport másik mérkőzésén az Olympiakosz hívei már elkönyvelték a döntetlent a Marseille ellen, amikor a hosszabbításban Koka megszerezte a győztes gólt, így a görögök ünnepelhettek a lefújás után.

A C-CSOPORT ÁLLÁSA
1. Manchester City 1 1 – – 3–1 +2 3
2. Olympiakosz 1 1 – – 1–0 +1 3
3. Marseille 1 – – 1 0–1 –1 0
4. Porto 1 – – 1 1–3 –2 0

D-CSOPORT
Ajax (holland)–Liverpool FC (angol) 0–1 (0–1)
Amszterdam, ArenA, zárt kapuk mögött. Vezette: Brych (német)
Ajax: Onana – Mazraui, Schurrs (Lassina Traoré, 84.), Li. Martínez, Tagliafico – Gravenberch, Klaassen (Ekkelenkamp, 74.), Blind (Huntelaar, 84.) – Neres (Labjad, 74.), Kudus (Promes, 9.), Tadics. Vezetőedző: Erik ten Hag
Liverpool: Adrián – Alexander-Arnold, Fabinho, J. Gomez, A. Robertson – J. Milner (R. Williams, 90+2.), Wijnaldum, C. Jones (J. Henderson, a szünetben) – Szalah (Shaqiri, 60.), Firmino (Diogo Jota, 60.), Mané (Minamino, 60.). Menedzser: Jürgen Klopp
Gólszerző: Tagliafico (35. – öngól)

Midtjylland (dán)–Atalanta (olasz) 0–4 (0–3)
Gólszerző: D. Zapata (26.), A. Gómez (36.), L. Muriel (42.), A. Mirancsuk (89.)