A vendégek az Ihor Haratin kezezése miatt megítélt büntetőből kerültek előnybe a 28. percben, majd a 41. percben Carlos De Pena fejezett be eredményesen egy villámgyors kijevi támadást. A zöld-fehérek az 59. percben Tokmac Nguen kapufás góljával szépítettek, a 90. percben pedig Franck Boli találatával egyenlítettek.

BAJNOKOK LIGÁJA
G-CSOPORT, 2. FORDULÓ

Ferencváros–Dinamo Kijev (ukrán) 2–2

(Nguen 59., F. Boli 90., ill. Cihankov 28. – 11-esből, De Pena 41.)
Budapest, Groupama Aréna, 6444 néző. Vezette: Kruzliak (szlovák)

FTC: Dibusz – Lovrencsics G. (Botka, 86.), Blazic, Kovacevic (Dvali, 86.), Heister – Haratin (Laidouni, 65.), Sigér D. (Mak, 73.), Somália – Zubkov, Isael (F. Boli, 73.), Nguen. Vezetőedző: Szerhij Rebrov

DINAMO KIJEV: Bojko – Kedziora, Zabarnij, Popov, O. Karavajev – Szidorcsuk, Saparenko (T. Baluta, 89.), Bujalszkij (Harmas, 82.), Cihankov (G. Rodrigues, 90+3.), De Pena – Szuprjaha (Verbic, 89.). Vezetőedző: Mircea Lucescu
Kiállítva: Szidorcsuk (86.)

A csoport másik mérkőzésén: Juventus (olasz)–FC Barcelona (spanyol) 0–2 (O. Dembélé 14., Messi 90+1. – 11-esből)
Kiállítva: Demiral (85., Juventus)

A G-CSOPORT ÁLLÁSA
1. Barcelona 2 2 0 0 7–1 +6 6
2. Juventus 2 1 0 1 2–2 0 3
3. Dinamo Kijev 2 0 1 1 2–4 –2 1
4. FERENCVÁROS 2 0 1 1 3–7 –4 1

Szerhij Rebrov együttese jövő szerdán az olasz bajnok Juventust fogadja, azt a találkozót már a Puskás Arénában rendezik.