MOL MAGYAR KUPA
NYOLCADDÖNTŐ
SZOMBATHELYI HALADÁS (NB II)–KISVÁRDA 0–1 (0–1)

Szombathely, Haladás Stadion, zárt kapuk mögött, 17 óra. Vezeti: Káprály

Haladás: Rózsa – Schimmer (Debreceni, a szünetben), Mocsi, Devecseri (Tóth M., 66.), Németh Milán – Csilus (Németh Márió, 76.), Holdampf – Kállai (Schuszter, 76.), Kiss B., Bosnjak – Jancsó (Dragóner, a szünetben). Vezetőedző: Mátyus János.

A kispadon: Verpecz, Debreceni, Dragóner, Doktorics, Horváth R., Németh Márió, Tóth M., Schuszter.

Kisvárda: Dombó – Melnyik, Ene, Navratil, Leoni – Karabeljov, Simovic, Kovácsréti, Bumba (Ötvös, 64.) – Zlicic, Horváth Z.(Jelena, 64.). Vezetőedző: Supka Attila.

A kispadon: Minca, Ötvös, Viana, Hej, Jelena, Prenga, Simovic, Camaj, Jefferson,

Gólszerző: Navratil (24.).

Szerda este első alkalommal közvetítettük a Hali hazai meccsét, amit IDEkattintva újra megnézhetsz. Az alábbiakban fotóink segítségével idézzük fel a kupameccset.

24. perc: Navratil kapott labdát középren, Németh Milán mellett befordult a tizenhatoson belülre, majd 15 méterről, kissé jobbról kilőtte a jobb sarkot, 0-1.

66. perc: Egy várdai szabadrúgást követően Devecseri nem tudta folytatni a játékot, hordágyon vitték le a pályáról. Helyére Tóth Milán érkezett.

78. perc: Holdampf indította Dragónert, a csatár tíz méteres lövése azonban a kivetődő Dombóról szögletre vágódott. Óriási egyenlítési lehetőség volt.

A Hali kiesett, így a Kisvárda lesz a ZTE ellenfele a legjobb 8 között. A hétvégén az NB II-ben a Kaposvárt fogadják Mátyus János tanítványai, az NB I-es várdaiak pedig Budafokon vendégszerepelnek.