A hétvége igazán érdekesen alakult a Vas Megyei I. osztályú labdarúgó bajnokságban, ahol a 29. forduló küzdelmeit rendezték meg.

A Szentgotthárd és a Körmend nem bírt egymással, így kénytelenek voltak 1-1 ponttal megelégedni a felek.

Kiszakadt a rábapatyi gólzsák! Az elmúlt időszakban gyengébb formát mutató patyiak ezúttal hengereltek a Jánosháza otthonában, ahol 6 rúgott találatig meg sem álltak.

Nem született gól a szomszédvári rangadón, így a Csepreg és a Bük is 1 bajnoki ponttal gazdagodott.

Kikapott, ezzel pedig (igaz egy meccsel kevesebbet játszva) lecsúszott a listavezetői pozícióból a Sárvár együttese. Ehhez természetesen az is kellett, hogy a Király SE, bár nagyon nehezen, de egy 88. percben szerzett góllal begyűjtötte a 3 pontot Rumban.

Újra régi arcát mutatta a Vép gárdája, akik 4 gólos, magabiztos győzelmet arattak hazai pályán az Egyházasrádóc ellen.

A forduló 3. döntetlenjét a Kőszeg és a Vasvár játszotta egymással.

A kiesés elől menekülő szarvaskandiek egy félidőn keresztül jól tartották magukat a Lukácsháza ellen, ám végül pont nélkül maradtak.