A szombati élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

szeptember 25., szombat:
————————
M4 Sport
7.30: Forma-3, Orosz Nagydíj, 1. sprintfutam, Szocsi
9.25: Forma-2, Orosz Nagydíj, 1. sprintfutam, Szocsi
10.55: Forma-1, Orosz Nagydíj, 3. szabadedzés, Szocsi
12.35: Forma-3, Orosz Nagydíj, 2. sprintfutam, Szocsi
14.00: Forma-1, Orosz Nagydíj, időmérő edzés, Szocsi
15.30: Vízilabda, férfi ob I, Szeged-Szentes
17.00: Labdarúgás, NB I, Gyirmót-Honvéd
19.30: Labdarúgás, NB I, Fehérvár-Puskás Akadémia

M4 Sport+
14.35: Labdarúgás, NB I, MTK-Mezőkövesd
16.50: Kézilabda, férfi NB I, Szeged-Csurgó
18.55: Kosárlabda, férfi NB I, Alba-Fehérvár-Falco

Sport 1
15.45: Kézilabda, női BL, csoportkör, Rosztov-Don – Ferencváros
17.45: Kézilabda, női BL, csoportkör, Borussia Dortmund-Brest
20.30: Labdarúgás, olasz bajnokság, Genoa-Verona

Sport 2
14.45: Labdarúgás, olasz bajnokság, Spezia-Milan
17.45: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-Atalanta

Eurosport 1
8.15: Kerékpár, országúti vb, Flandria, női junior verseny
12.15: Kerékpár, országúti vb, Flandria, női mezőnyverseny
19.00: Tenisz, Laver Kupa, Boston

Eurosport 2
13.50: Motorsport, superbike-vb, Spanyol Nagydíj, 1. futam
15.00: Motorsport, supersport-vb, Spanyol Nagydíj, futam
16.55: Íjászat, világbajnokság, Yankton
21.00: Kerékpár, pályakerékpár, Rochester

Digisport 1
13.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Chelsea-Manchester City
17.30: Vizes Gála, A Bajnokok Diadala, Millenium Masters
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, PSG-Montpellier

Digisport 2
13.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester United-Aston Villa
16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, St. Étienne-Nice
19.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Strasbourg-Lille
21.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Lyon-Lorient

Digisport 3
14.00: Tenisz, WTA-torna, Ostrava

Spíler 1
15.25: Labdarúgás, német bajnokság, RB Leipzig-Hertha BSC
18.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Brentford-Liverpool

Spíler 2
13.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Alavés-Atlético Madrid
16.10: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valencia-Athletic Bilbao
18.25: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Espanyol
20.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Villarreal

Arena4
9.00: Motorsport, supersport-vb, Spanyol Nagydíj, 3. szabadedzés
10.15: Motorsport, supersport-vb, Spanyol Nagydíj, superpole
11.00: Motorsport, superbike-vb, Spanyol Nagydíj, superpole
13.00 és 20.30: Darts, Európa-bajnokság, Gibraltár
18.15: Labdarúgás, német bajnokság, Borussia Mönchengladbach-Borussia Dortmund

Honlapunkon megjelenő kiemelt tartalmakat a Vasi Korall Kft. támogatja!