A Nagymizdó együtteséhez utazott a hétvége során a Répcelaki SE tekecsapata, ahonnan sikerült győzelemmel hazatérniük.

Az első sorban Horváth Zoltán 585 fával hozta a maga pontját (Horváth Zoltán 585 – 562 Bagi Imre), párja Bóka Róbert 1,5-2,5 kevesebb fával (Bóka Róbert 555 – 572 Rejtli László) elvesztette a csapatpontot.

Második sorban Bíró Patrik 2-2-vel, de 10 több ütött fával hozta a pontot a vasiaknak (Bíró Patrik 568 – 558 Polgár Károly). Molnár Pál az első elvesztett szett után a maradék 3 szettet hozta így a Répcelak ekkor már 3-1-re vezetett. (Molnár Pál 544 – 528 Kozmor László)

Az utolsó sorban a csapatkapitány, Móricz Zoltán és Tóth Áron lépett pályára. Előbbi 3-1-es szettaránnyal hozta a mérkőzését (Móricz Zoltán 556 – 542 Bagi Milán), Tóth Áron azonban 1,5-2,5 aránnyal, de több ütött fával kis balszerencsével nem tudta hozni a pontot.( Tóth Áron 566 – 564 Simon László).

Fotó: repcelakisport.hu

A hétvégén a vasiak a Ferencváros együttesét látják vendégül a teke Szuperliga soron következő játéknapján.