VÁCI NKSE–HUNGAST-SZOMBATHELYI KKA 33–22 (13–9)
Vác, 350 néző. V: Őri, Pozdena

VÁC: PÁSZTOR B. – Diószegi 4, HÁMORI 5, HELEMBAI F. 6, KUCZORA 7 (1), Kácsor 2, Schatzl Natalie 3. Csere: Bukovszky (kapus), Grosch 1, Ballai B. 3 (1), Kovalcsik, Balogh P. 1, Aron 1, Szondi, Bárdy. Edző: Ottó Katalin.

SZOMBATHELY: K. TOMASEVICS – Kadlicsek, Gheorghe 5, PŐDÖR R. 5 (2), Gorilszka 4 (1), Horváth P. 1, Csire 2. Csere: Balog J. (kapus), Virág N., Szendrei 1, Sztosics 2, Prkacin 2. Edző: Marosán György.

Az eredmény alakulása. 7. perc: 2–2. 15. p.: 6–5. 22. p.: 9–5. 35. p.: 17–9. 44. p.: 22–13. 51. p.: 26–20.
Kiállítások: 8 perc, ill. 8 perc
Hétméteresek: 3/2, ill. 3/3

MESTERMÉRLEG
Ottó Katalin: – Ahogyan vártuk, lelkes ellenféllel szemben nehéz meccset játszottunk, amíg nem tudtunk jelentősebb előnyt szerezni. Lépésről lépésre sikerült felőrölni a vendégek ellenállását, amelyhez elengedhetetlen volt Pásztor Bettina bravúros kapusteljesítménye.

Marosán György:Ilyen szinten ennyi elrontott ziccer, amennyit az első félidőben elhibáztunk, nem megengedhető. A Vácnál sokkal gyengébb ellenfél is meg fog minket büntetni ezekért.

A sajtótájékoztató teljes felvétele ITT tekinthető meg!

A szuperrangadón: Győri Audi ETO KC–FTC-Rail Cargo Hungaria 25–20 (13–12)