Budapest, Puskás Aréna, 67 000 néző. V: José María Sánchez (spanyol)

MAGYARORSZÁG: Gulácsi – Lang, Orbán, Szalai A. – Fiola, Nagy Á., Styles (Vécsei, 86.), Nagy Zs. (Nego, 69.) – Sallai (Gazdag, 76.), Szoboszlai – Szalai Á. (Ádám, 69.). Szövetségi kapitány: Marco Rossi

NÉMETORSZÁG: Neuer – Kehrer, Süle, N. Schlotterbeck – Hofmann (L. Nmecha, 85.), Goretzka (Gündögan, 68.), Kimmich, Raum – Havertz (Adeyemi, 85.), Musiala (Brandt, 78.) – Werner (Th. Müller, 78.). Szövetségi kapitány: Hans-Dieter Flick
Gólszerző: Nagy Zs. (6.), ill. Hofmann (9.)

6′ – a Puskás Akadémia játékosa, Nagy Zsolt öt perc és hat másodperc játék után ragyogó gólt lőtt Manuel Neuer kapujába! A válogatott gyorsan, mesteri akció végén szerezte meg a vezetést, Fiola Attila szépen kanyarított középre, Sallai Roland veszélyesen fejelt kapura, Nagy Zsolt pedig könyörtelenül vágta a labdát a 112-szeres német válogatott Manuel Neuer kapujába.

9′ – Csakhogy amilyen korán megszerezte a vezetést a válogatott, olyan gyorsan el is veszett az előny: három perccel később Jonas Hofmann – a kapujából kifutó Gulácsi Péter becsapva – higgadtan értékesített egy kiugratást, a magyar védők hiába reklamáltak lest, az akció, a mozdulat hibátlan volt, az eredmény pedig máris 1–1.

Miután az angol-olasz meccsen is döntetlen született, a magyar válogatott 3 forduló után 4 ponttal a 2. helyen áll továbbra is!