FUTBALLPROGRAM

EURÓPA-LIGA, CSOPORTKÖR
5. FORDULÓ
A-CSOPORT
18.45: Freiburg (német)–Olympiakosz (görög)
18.45: Topolyai SC (szerbiai)–West Ham United (angol)
B-CSOPORT
18.45: AEK Athén (görög)–Brighton (angol)
21.00: Olympique Marseille (francia)–Ajax (holland)
C-CSOPORT
18.45: Sparta Praha (cseh)–Real Betis (spanyol)
21.00: Rangers (skót)–Arisz Limassol (ciprusi)
D-CSOPORT
18.45: Atalanta (olasz)–Sporting CP (portugál)
18.45: Sturm Graz (osztrák)–Raków Czestochowa (lengyel)
E-CSOPORT
21.00: Liverpool (angol)–LASK Linz (osztrák)
21.00: Toulouse (francia)–Union Saint-Gilloise (belga)
F-CSOPORT
18.45: Maccabi Haifa (izraeli)–Rennes (francia), Puskás Aréna
21.00: Villarreal (spanyol)–Panathinaikosz (görög)
G-CSOPORT
21.00: Servette (svájci)–Roma (olasz)
21.00: Sheriff Tiraspol (moldovai)–Slavia Praha (cseh)
H-CSOPORT
21.00: Molde (norvég)–Qarabag (azeri)
21.00: Häcken (svéd)–Bayer Leverkusen (német)

EURÓPA-KONFERENCIALIGA, CSOPORTKÖR
5. FORDULÓ
F-CSOPORT
21.00: Csukaricski (szerb)–FERENCVÁROS, Leskovac
21.00: Fiorentina (olasz)–Genk (belga)
A-CSOPORT
18.45: Olimpija Ljubljana (szlovén)–Lille (francia)
18.45: KÍ Klaksvík (feröeri)–Slovan Bratislava (szlovák)
B-CSOPORT
18.45: Gent (belga)–Zorja Luhanszk (ukrán)
21.00: Breidablik (izlandi)–Maccabi Tel-Aviv (izraeli)
C-CSOPORT
16.30: Asztana (kazah)–Dinamo Zagreb (horvát)
18.45: Ballkani (koszovói)–Viktoria Plzen (cseh)
D-CSOPORT
18.45: Bodö/Glimt (norvég)–Lugano (svájci)
18.45: Besiktas (török)–FC Bruges (belga)
E-CSOPORT
18.45: AZ Alkmaar (holland)–Zrinjski Mostar (bosnyák)
21.00: Aston Villa (angol)–Legia Warszawa (lengyel)
G-CSOPORT
18.45: HJK Helsinki (finn)–Aberdeen (skót)
21.00: Eintracht Frankfurt (német)–PAOK (görög)
H-CSOPORT
21.00: Nordsjaelland (dán)–Fenerbahce (török)
21.00: Spartak Trnava (szlovák)–Ludogorec (bolgár)

FUTSAL
BAJNOKOK LIGÁJA, ELITKÖR
1. FORDULÓ
C-CSOPORT (LISSZABON)
17.00: Anderlecht (belga)–Haladás VSE
21.30: KMF Loznica-Grad 2018 (szerb)–Sporting CP (portugál)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
13. FORDULÓ
Péntek, 2.15: Dallas Cowboys–Seattle Seahawks (Tv: Arena4)

KÉZILABDA
NŐI VILÁGBAJNOKSÁG (DÁNIA, NORVÉGIA, SVÉDORSZÁG)
CSOPORTKÖR
1. FORDULÓ
B-CSOPORT (HELSINGBORG)
18.00: Montenegró–Kamerun (Tv: M4 Sport)
20.30: MAGYARORSZÁG–Paraguay (Tv: Duna World) – élőben az NSO-n!
D-CSOPORT (STAVANGER)
18.00: Szlovénia–Izland
20.30: Franciaország–Angola
F-CSOPORT (HERNING)
18.00: Németország–Japán
20.30: Lengyelország–Irán
H-CSOPORT (FREDERIKSHAVN)
18.00: Hollandia–Argentína
20.30: Csehország–Kongó
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
9. FORDULÓ
B-CSOPORT
18.45: Telekom Veszprém–Barca (spanyol) (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
20.45: Magdeburg (német)–Montpellier (francia) (Tv: Sport1)

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
19.00: Budapesti Honvéd-Atomerőmű SE
NBA, ALAPSZAKASZ
Péntek, 4.00: Golden State Warriors–Los Angeles Clippers (Tv: Sport1)

LÓSPORT
13.45: Kincsem+Tuti 1166 (Tv: Sport2)

Honlapunkon megjelenő kiemelt tartalmakat a Vasi Korall Kft. támogatja!