A vasárnapi élő közvetítések a hazai televíziókban:

január 21., vasárnap:
——————–
M4 Sport
15.20: Férfi kézilabda Európa-bajnokság, középdöntő, Szlovénia-Hollandia
17.50: Férfi kézilabda Európa-bajnokság, középdöntő, Svédország-Portugália
20.20: Férfi kézilabda Európa-bajnokság, középdöntő, Norvégia-Dánia

M4 Sport+
18.20: Kosárlabda, női NB I, TFSE-MTK – NKA Universitas Pécs

Sport 1
4.00: Küzdősport, UFC, Toronto, Sean Strickland-Dricus Du Plessis
13.45: Kézilabda, női EHF Kupa, csoportmérkőzés, Praktiker Vác-Nyköbing
15.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, csoportmérkőzés, Esbjerg-Vipers Kristiansand
17.45: Kézilabda, női EHF Kupa, csoportmérkőzés, Málaga-Motherson Mosonmagyaróvár
21.30: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Los Angeles Clippers-Brooklyn Nets

Sport 2
12.30: Labdarúgás, olasz bajnokság, Frosinone-Cagliari
14.45: Labdarúgás, olasz bajnokság, Empoli-Monza
17.45: Labdarúgás, olasz bajnokság, Salernitana-Genoa
20.30: Labdarúgás, olasz bajnokság, Lecce-Juventus

Eurosport 1
1.00: Tenisz, Australian Open
14.30 és 20.00: Sznúker, World Grand Prix, döntő

Eurosport 2
2.00: Tenisz, Australian Open
9.15: Alpesi sí, világkupa, női műlesiklás, Jasna, 1. futam
10.20: Alpesi sí, világkupa, férfi műlesiklás, Kitzbühel, 1. futam
12.00: Alpesi sí, világkupa, női műlesiklás, Jasna, 2. futam
13.15: Alpesi sí, világkupa, férfi műlesiklás, Kitzbühel, 2. futam
14.30: Sílövészet, világkupa, női tömegrajtos verseny
15.55: Síugrás, világkupa, Zakopane
22.00: Golf, PGA Tour, La Quinta, 4. nap

Spíler 1
14.50: Labdarúgás, angol bajnokság, Sheffield United-West Ham United
17.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Bournemouth-Liverpool
21.00: Labdarúgás, Francia Kupa, Rennes-Olympique Marseille

Spíler 2
13.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Osasuna-Getafe
16.10: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Almería
18.25: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Betis-FC Barcelona
20.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Girona-Sevilla

Arena 4
2.15: Amerikaifutball, NFL, rájátszás, San Francisco 49ers-Green Bay Packers
13.30: Labdarúgás, német másodosztály, Hertha BSC-Fortuna Düsseldorf
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Bayern München-Werder Bremen
17.30: Labdarúgás, német bajnokság, Borussia Mönchengladbach-Augsburg
21.00: Amerikaifutball, NFL, rájátszás, Detroit Lions-Tampa Bay Buccaneers

Match 4
13.00: Labdarúgás, angol másodosztály, Leeds United-Preston

Honlapunkon megjelenő kiemelt tartalmakat a Vasi Korall Kft. támogatja!