A szombati és vasárnapi élő közvetítések a hazai televíziókban:

január 28., vasárnap:
———————-
M4 Sport
15.00: Kézilabda, férfi Európa-bajnokság, bronzmérkőzés
17.45: Kézilabda, férfi Európa-bajnokság, döntő

M4 Sport+
14.30: Jégkorong, Magyar Kupa, bronzmérkőzés
18.00: Jégkorong, Magyar Kupa, döntő

Sport 1
12.15: Labdarúgás, olasz bajnokság, Genoa-Lecce
14.45: Labdarúgás, olasz bajnokság, Monza-Sassuolo
17.45: Labdarúgás, olasz bajnokság, Lazio-Napoli
20.30: Labdarúgás, olasz bajnokság, Fiorentina-Internazionale

Sport 2
15.00: Labdarúgás, olasz bajnokság, Verona-Frosinone
18.00: Cselgáncs, Grand Prix, Odivelas
21.30: Kosárlabda, NBA, Indiana Pacers-Memphis Grizzlies

Eurosport 1
5.00 és 9.30: Tenisz, Australian Open
13.30: Sífutás, világkupa

Eurosport 2
9.15: Sífutás, világkupa
10.30: Alpesi sí, világkupa, Cortina d’Ampezzo
11.30: Alpesi sí, világkupa, Garmisch-Partenkirchen
13.30: Terepkerékpár, világkupa, Hoogerheide
15.00: Kerékpár, Grand Prix La Marseillaise

Spíler 1
12.40: Labdarúgás, angol FA Kupa, West Bromwich Albion-Wolverhampton Wanderers
15.25: Labdarúgás, angol FA Kupa, Liverpool-Norwich City
17.35: Labdarúgás, angol FA Kupa, Newport County-Manchester United

Spíler 2
13.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Celta Vigo-Girona
16.10: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Cádiz-Bilbao
18.25: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Osasuna
20.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Valencia

Match 4
14.30: Labdarúgás, angol másodosztályú bajnokság, QPR-Huddersfield Town
17.05: Labdarúgás, francia bajnokság, Toulouse-Lens
20.45: Labdarúgás, francia bajnokság, PSG-Brest

Arena 4
13.30: Labdarúgás, német másodosztályú bajnokság, Hamburg-Karlsruhe
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Union Berlin-Darmstadt
17.30: Labdarúgás, német bajnokság, Borussia Dortmund-Bochum
21.00: Amerikaifutball, NFL, AFC-döntő, Baltimore Ravens-Kansas City Chiefs
0.30: Amerikaifutball, NFL, NFC-döntő, San Francisco 49ers-Detroit Lions

Honlapunkon megjelenő kiemelt tartalmakat a Vasi Korall Kft. támogatja!