Debrecen – Szombathelyi Haladás 1-1 (1-1)

Debrecen: Nagy S. – Barna Sz. (Ferenczi 35′), Mészáros N., Kinyik, Cikos (Kusnyir 39′) – Varga K., Tőzsér, Haris, Bódi – Könyves, Takács T. (Avdijaj 82′)

Haladás: Király – Schimmer (Halmosi 84′), Benes (Tamás 17′), Kolcák, Németh Mi. (Németh Má. 50′) – Habovda, Jagodics M., Mészáros K., Grumics, Gaál– Priskin

90′ + 4′ – Vége a meccsnek, értékes ponttal jöhet haza a Hali a Hajdúságból.

90′ – 4 perc a ráadás.

88′ – Veszélyesebb a hajrában a Loki, de a Hali sem elégedett még meg az 1 ponttal.

83′ – Schimmer is kapott egyet, újabb kényszerű csere.

77′ – Ferenczi beadására hihetetlen jó ütemben érkezett Könyves, de megint fölé lőtt kb. 10 centiméterrel.

71′ – Németh Márió szerezhetett volna gólt, miután Mészáros K. beadását megszelidítette egy csellel a védőjét elküldte, majd kapura fordult, de Nagy S. óriási bravúrral fölé tolta.

68′ – Ebben a percben előbb Könyves, majd a másik oldalon Priskin is vezetést szerezhetett volna csapatának.

60′ – Élvezetes az első 15 perc, mindkét csapat támadó szellemben, gólra törően játszik.

52′ – Fordult a kocka, most a Hali veszélyeztet, Mészáros K. a kapusba lőtt.

50′ – Szépen építkezve jött fel a Hali, Gaál egy csel után 2 védő között passzolt a felfutó Schimmer elé, aki nagyon rutinosan még egy cselt is bemutatott, majd alig-alig lőtt fölé.

47′ – Bódi csavart, Király szögletre ütötte.

46′ – Itt a 2. félidő, nem volt újabb csere.

Szünet.

45′ – 3 percet hosszabbított a játékvezető. Takács T. több gólt is lőhetett volna, de minden kimaradt a hazaiaknak, akik ahelyett, hogy több góllal is vezetnének, döntetlenre állnak.

44′ – Takács T. 5 méterről tette be az erősen középre tett labdába a lábát, de mellé pattant a játékszer.

43′ – GÓÓÓÓL! Egyenlített a Hali! Mészáros N. nem tudott felszabadítani, Priskin egy csel után azonnal lőtt, Kusnyíron olyan szerencsésen pattant meg, hogy a felső kapufáról a kapuba hullott, 1-1!!!

39′ – Perceken belül mindkét szélső hátvédje megsérült a debrecenieknek, Herczeg András vezetőedző cserélt is kettőt.

30′ – Továbbra is a Loki a veszélyesebb, sorra dolgozzák ki helyzeteiket a hazaiak.

26′ – Tőzsér alakított ki helyzetet, Bódi ziccerbe került, de mintegy 8 méterről sikerült fölé lőnie.

24′ – A hazai hiba után Priskin lódult meg, de a lövésébe Mészáros N. tette bele a lábát és így a labda a kapusé lett.

22′ – VEZET A LOKI! Tőzsér szögletrúgása után a hórihorgas Takács T. előzte meg Jagodicsot és 3 méterről gólt fejelt, 1-0!

18′ – Priskin került helyzetbe, de a védő belépett a lövésbe.

16′ – Benes megsérült, Tamás jött a helyére.

12′ – Most Takács T. szerezhetett volna gólt. Nagyon szorongat a Loki!

11′ – Varga K. nyargalt végig a pályán, majd Grumicsot is kicselezte, aztán 12 méterről fölé lőtt.

5′ – Már 2 helyzete is volt a hazaiaknak, de Király résen volt.

1′ – Pár perc késéssel kezdődött a meccs, mert az egyik kapunál gond volt a hálóval.

Az előzményekről ITT már olvashattak, most jöjjön a meccs!

16.55 – Jó estét és zöld-fehér gólokban gazdag sportélményt kívánok mindenkinek!