November utolsó hetében nem bajnoki mérkőzés, hanem Magyar Kupa találkozó vár a Kútház Haladás VSE futsal együttesére. Horváth Péterék a Dunaferr elleni győzelemmel hangoltak a TFSE elleni összecsapásra. A Magyar Kupa harmadik fordulójában az élvonalbeli csapatok elkerülték egymást, kivétel nélkül mindenki másodosztályú gárdával néz farkasszemet.

A TFSE kiegyensúlyozottan teljesít az idei kiírásban az NB II. nyugati csoportjában. Hétfő este az Újpest együttesét győzték le 11-4 arányban és a tabellán az előkelő negyedik helyén állnak. Bár szerzett pontok tekintetében lemaradtak az éllovas PAFC mögött, még nem mondott le a csapat a feljutásról. Első lépésként pedig a Haladást győzné le hazai környezetben.

A szombathelyiek címvédőként futottak neki az idei Magyar Kupa sorozatnak. A vasi gárda egyébként most csatlakozik a küzdelmekhez és szerda este Soroksáron kezdi meg a küzdelmet. A találkozónak egyértelműen Sziffer András csapata az esélyese és a zöld-fehérek szeretnének duplázni.