A Szombathelyi Darts Club Sportegyesület ezúttal is kitett magáért. Mint ismert a néhány éve életre hívott klub országos elismertségre tett szert és gondolva az elkövetkezendő évekre az utánpótlás nevelésre is nagy hangsúlyt fektetnek. Hazánk egyéni és csapatversenyeit tekintve rendszeresen szállítják az eredményeket.

Ennek megfelelően a környező régiók versenyzőinek rendszeresen megrendezik a Magyar Darts Ligát, ahol a Nyugat Dunántúl legjobb dartsosait várják. Körmend és Zalaegerszeg után ezúttal a vasi megyeszékhelyen, azon belül is az SZDCSE otthonául szolgáló AERO Fitness Clubban ragadtak nyilat a sportemberek. Nem titkolt célja az volt a vasi dartsosoknak, hogy közülük kerüljön ki a végső győztes.

Az MDL 2018 25. fordulójában közel 30 fő állt tábla elé a győzelem reményében. Ott voltak a versenyzők között az SZDCSE legjobb játékosai Pálos Tamás, Németh Albert és Pósfai “Mixi” Miklós is. Végül utóbbi végzett az első helyen megelőzve Kozmor Józsefet, Pálos Tamást és Somogyi Róbertet is. A remek hangulatú versenyt követően sincs megállás, hamarosan újabb megmérettetés vár az SZDCSE versenyzőire.

Részletes eredménylistáért kattints IDE!