JDA Dijon – Falco KC 87-68 (22-17, 20-17, 21-14, 24-20)

A szombathelyiek a Hooker – Benke, Filipovity, Washington, Reddic kezdőötössel kezdtek.

Az 1. negyed elején Reddic szerezte meg a labdát, az első kosár a szombathelyieké, Reddic volt eredményes és még büntetőzhetett is, 0-3. Triplával egalizáltak, majd 2 perc után már 7-3 oda. Nagyon eljkapta a francia csapat a fonalat, 14-3-nál szerezték Filipovity révén a következő kosarat a sárga-feketék. Reddic is beküzdött egy duplát, 14-7. Filipovity-tripla után újabb ahzai zsákolás, 16-10.  A szünet előtt 3 perccel 19-12 az állás. Filipovity extra, újabb 3 pont, majd Reddic is behúzza a duplát, 19-17. A végén egy hazai labdaszerzés után kapott kosarat a Falco, 22-17.

A 2. negyed francia büntetőkkel indult, majd a 3. percben Lake is bedobott egyet, 23-18. A franciáknálSolomon zsákolt, majd egy újabb labdaeladás után gyors kosárral 27-18-nál Gasper Okorn kért időt. Filipovity tripla után ők hintettek kettő 3 pontosat, de Filipovity is újra tud ilyet 33-24. A játékrész derekán Benke büntetőzhetett, de itt is kimaradt 1, 35-25. Reddic szenzációsan megverte ellenfelét, 35-27, a dijoni mester kér időt. Holston-tripla után újabb Reddic pontok, 40-31. Hooker az utolsó percben még dobott egy triplát, ezzel 42-34 az állás.

Szünet.

A 3. negyedet dijoni, Young jr. zsákolása nyitj a, majd Hooker-ziccer, 44-36. Hooker újabb pontjai után hazai tripla, és Reddic pontok, 3 perc után 49-40. A negyed derekán 2 gyors indjtásból szerzett pontokkal, már 53-40. Kezd ellépni a Dijon, Julien ellen szabálytalakodott Hooker, majd Filipovity duplák jöttek, 59-45. Hazai zsákolás után Zozó 2 duplája követekeztt, 63-48.

A 4. negyed nagyon nem jól indult nekünk, 68-48-nál jött is a szombathelyi timeout. Reddic zsákolt a 3. percben, 73-53. Loum félelmetes zsákolása után újabb Okorn-időkérés szakította meg a játékot, majd Perl-dupla, 77-55. Julien sportszerűtlen hibájaután Filipovity dobott egyet büntetőből, majd 2 Lake dupla jött, 81-61. Az utolsó percben Filipovity még egy triplát beszórt, majd Benke-ziccer és hazai zsákolás, 85-66. A végén Váradi-pontok, a 87-68.