2018. október 17, szerda
DÖNTŐ
Július 15., 17.00 Moszkva, Luzsnyiki Stadion Franciaország–Horvátország 4–2
A 3. HELYÉRT
Július 14., 16.00 Szentpétervár, Kresztovszkij Stadion Belgium–Anglia 2–0
ELŐDÖNTŐ
Július 10., 20.00 Szentpétervár, Kresztovszkij Stadion Franciaország–Belgium 1–0
Július 11., 20.00 Moszkva, Luzsnyiki Stadion Horvátország–Anglia 2–1 – h. u.
NEGYEDDÖNTŐ
Július 6., 16.00 Nyizsnyij Novgorod, Nyizsnyij Novgorod Stadion Uruguay–Franciaország 0–2
Július 6., 20.00 Kazany, Kazany Aréna Brazília–Belgium 1–2
Július 7., 16.00 Szamara, Kozmosz Aréna Svédország–Anglia (60. mérk.) 0–2
Július 7., 20.00 Szocsi, Fist Olimpiai Stadion Oroszország–Horvátország (59. mérk.) 2–2 tizenegyesekkel a horvátok jutottak a 4 közé!
NYOLCADDÖNTŐ
Június 30., 16.00 Kazany, Kazany Aréna Franciaország–Argentína (50. mérk.) 4-3
Június 30., 20.00 Szocsi, Fist Olimpiai Stadion Uruguay–Portugália (49. mérk.) 2–1
Július 1., 16.00 Moszkva, Luzsnyiki Stadion Spanyolország–Oroszország (51. mérk.) 1–1, tizenegyesekkel az oroszok mentek tovább
Július 1., 20.00 Nyizsnyij Novgorod, Nyizsnyij Novgorod Stadion Horvátország–Dánia (52. mérk.) 1–1, büntetőkkel a horvátok kerültek a 8 közé!
Július 2., 16.00 Szamara, Kozmosz Aréna Brazília–Mexikó (53. mérk.) 2–0
Július 2., 20.00 Rosztov-na-Donu, Rosztov Aréna Belgium–Japán (54. mérk.) 3–2
Július 3., 16.00 Szentpétervár, Kresztovszkij Stadion Svédország–Svájc (55. mérk.) 1–0
Július 3., 20.00 Moszkva, Szpartak Stadion Kolumbia–Anglia (56. mérk.) 1–1, (3-4) büntetőkkel az angolok kerültek a 8 közé!
 
A CSOPORTKÖR MENETRENDJE CSOPORTOK SZERINT
A-CSOPORT
Oroszország (A1) Szaúd-Arábia (A2) Egyiptom (A3) Uruguay (A4)
Június 14., 17.00 Moszkva Luzsnyiki Stadion Oroszország (A1)Szaúd-Arábia (A2) 5–0
Június 15., 14.00 Jekatyerinburg Központi Stadion Egyiptom (A3)Uruguay (A4) 0–1
Június 19., 20.00 Szentpétervár Kresztovszkij Stadion Oroszország (A1)Egyiptom (A3) 3–1
Június 20., 17.00 Rosztov Rosztov Aréna Uruguay (A4)Szaúd-Arábia (A2) 1–0
Június 25., 16.00 Szamara Kozmosz Aréna Uruguay (A4)Oroszország (A1) 3–0
Június 25., 16:00 Volgográd Volgográd Aréna Szaúd-Arábia (A2)Egyiptom (A3) 2–1
  
B-CSOPORT
Portugália (B1) Spanyolország (B2) Marokkó (B3) Irán (B4)
Június 15., 17.00 Szentpétervár Kresztovszkij Stadion Marokkó (B3)Irán (B4) 0–1
Június 15., 20.00 Szocsi Fist Olimpiai Stadion Portugália (B1)Spanyolország (B2) 3–3
Június 20., 14.00 Moszkva Luzsnyiki Stadion Portugália (B1)Marokkó (B3) 1–0
Június 20., 20.00 Kazany Kazany Aréna Irán (B4)Spanyolország (B2) 0–1
Június 25., 20.00 Szaranszk Mordovija Aréna Irán (B4)Portugália (B1) 1–1
Június 25., 20.00 Kalinyingrád Kalinyingrád Stadion Spanyolország (B2)Marokkó (B3) 2–2
  
C-CSOPORT
Franciaország (C1) Ausztrália (C2) Peru (C3) Dánia (C4)
Június 16., 12.00 Kazany Kazany Aréna Franciaország (C1)Ausztrália (C2) 2–1
Június 16., 18.00 Szaranszk Mordovija Aréna Peru (C3)Dánia (C4) 0–1
Június 21., 14.00 Szamara Kozmosz Aréna Dánia (C4)Ausztrália (C2) 1–1
Június 21., 17.00 Jekatyerinburg Központi Stadion Franciaország (C1)Peru (C3) 1–0
Június 26., 16.00 Moszkva Luzsnyiki Stadion Dánia (C4)Franciaország (C1) 0–0
Június 26., 16.00 Szocsi Fist Olimpiai Stadion Ausztrália (C2)Peru (C3) 0–2
  
D-CSOPORT
Argentína (D1) Izland (D2) Horvátország (D3) Nigéria (D4)
Június 16., 15.00 Moszkva Szpartak Stadion Argentína (D1)Izland (D2) 1–1
Június 16., 21.00 Kalinyingrád Kalinyingrád Stadion Horvátország (D3)Nigéria (D4) 2–0
Június 21., 20.00 Nyizsnyij Novgorod Nyizsnyij Novgorod Stadion Argentína (D1)Horvátország (D3) 0–3
Június 22., 17.00 Volgográd Volgográd Aréna Nigéria (D4)Izland (D2) 2–0
Június 26., 20.00 Szentpétervár Kresztovszkij Stadion Nigéria (D4)Argentína (D1) 1–2
Június 26., 20.00 Rosztov Rosztov Aréna Izland (D2)Horvátország (D3) 1–2
  
E-CSOPORT
Brazília (E1) Svájc (E2) Costa Rica (E3) Szerbia (E4)
Június 17., 14.00 Szamara Kozmosz Aréna Costa Rica (E3)Szerbia (E4) 0–1
Június 17., 20.00 Rosztov Rosztov Areéna Brazília (E1)Svájc (E2) 1–1
Június 22., 14.00 Szentpétervár Kresztovszkij Stadion Brazília (E1)Costa Rica (E3) 2–0
Június 22., 20.00 Kalinyingrád Kalinyingrád Stadion Szerbia (E4)Svájc (E2) 1–2
Június 27., 20.00 Moszkva Szpartak Stadion Szerbia (E4)Brazília (E1) 0–2
Június 27., 20.00 Nyizsnyij Novgorod Nyizsnyij Novgorod Stadion Svájc (E2)Costa Rica (E3) 2–2
  
F-CSOPORT
Németország (F1) Mexikó (F2) Svédország (F3) Dél-Korea (F4)
Június 17., 17.00 Moszkva Luzsnyiki Stadion Németország (F1)Mexikó (F2) 0–1
Június 18., 14.00 Nyizsnyij Novgorod Nyizsnyij Novgorod Stadion Svédország (F3)Dél-Korea (F4) 1–0
Június 23., 17.00 Rosztov Rosztov Aréna Dél-Korea (F4)Mexikó (F2) 1–2
Június 23., 20.00 Szocsi Fist Olimpiai Stadion Németország (F1)Svédország (F3) 2–1
Június 27., 16.00 Kazany Kazany Aréna Dél-Korea (F4)Németország (F1) 2–0
Június 27., 16.00 Jekatyerinburg Központi Stadion Mexikó (F2)Svédország (F3) 0–3
  
G-CSOPORT
Belgium (G1) Panama (G2) Tunézia (G3) Anglia (G4)
Június 18., 17.00 Szocsi Fist Olimpiai Stadion Belgium (G1)Panama (G2) 3–0
Június 18., 20.00 Volgográd Volgográd Aréna Tunézia (G3)Anglia (G4) 1–2
Június 23., 14.00 Moszkva Szpartak Stadion Belgium (G1)Tunézia (G3) 5–2
Június 24., 14.00 Nyizsnyij Novgorod Nyizsnyij Novgorod Stadion Anglia (G4)Panama (G2) 6–1
Június 28., 20.00 Kalinyingrád Kalinyingrád Stadion Anglia (G4)Belgium (G1) 0–1
Június 28., 20.00 Szaranszk Mordovija Aréna Panama (G2)Tunézia (G3) 1–2
  
H-CSOPORT
Lengyelország (H1) Szenegál (H2) Kolumbia (H3) Japán (H4)
Június 19., 14.00 Szaranszk Mordovija Aréna Kolumbia (H3)Japán (H4) 1–2
Június 19., 17.00 Moszkva Szpartak Stadion Lengyelország (H1)Szenegál (H2) 1–2
Június 24., 17.00 Jekatyerinburg Központi Stadion Japán (H4)Szenegál (H2) 2–2
Június 24., 20.00 Kazany Kazany Aréna Lengyelország (H1)Kolumbia (H3) 0–3
Június 28., 16.00 Volgográd Volgográd Aréna Japán (H4)Lengyelország (H1) 0–1
Június 28., 16.00 Szamara Kozmosz Aréna Szenegál (H2)Kolumbia (H3) 0–1
 

Foci VB

Gyorshírek