Szombathelyi Pingvinek – Debrecen 13-6 (3-0, 5-1, 5-5)

A szombathelyi csapatban Csergő István, Gyümölcsös Zoltán, Barna Dénes, Regős Attila, Singer Márk, Gulyás András, Maár Viktor, Korpos István, Kovács András, Őri Zsolt, Antal Bálint, Göncz Szabolcs és Nagy Máté lépett pályára.

Az 1. harmadban Singer Márk, Barna Dénes, és Őri Zoltán szerezte a szombathelyi találatokat, 3-0.

A 2. játékrészben Barna Dénes egymás után 3 alkalommal is betalált, majd Őri Zsolt, aztán újra Barna Dénes lőtt gólt a debreceni kapuba. A negyed végén Nádasdi Dávid szépített, 8-1.

A 3. harmad kiegyenlített küzdelmet hozott, a debreceniek Sipos Roland és Verdó Györk révén kétszer is beköszöntek, majd két Pingvinek-gól született: Singer Márk és Korpos István volt eredményes, 10-3. Ezután Zakar Barna szépített, majd újra Barna Dénes-gól jött, de Kovács András és Singer Márk is betalált újra, 13-4. A meccs vége a vendégeké volt, Zakar Barna és Sipos Roland csökkentette a hátrányt, de a győzelem így is magabiztos, 13-6 lett a végeredmény!

A Pingvinek ezzel befejezték a középszakaszt, hamarosan jönnek a helyosztó meccsek.