A Szuperliga alsóházi rájátszásának 5. körében az Ajka Kristály SE csapatát fogadta a Balogunyom TK együttese.

Az első sorban a Józsa Gábor – Virág Bence párossal nyitott a vasi gárda, mindkét játékos hozta a szettjét, ráadásul előbbi egyéni csúcsot állított fel 630 fával.

A második etapban Kiss Tamás is győzni tudott, míg Svajda Zoltán nagy küzdelemben minimális vereséget szenvedett, így a finisre 3:1-es hazai vezetéssel mehettek a csapatok, ahol a Balogunyom célja egyértelműen az előny megtartása volt.

Doma Attila egy egyenletes szép játékkal begyűjtötte negyedik egyéni pontunkat. Cserei Gábor is jól gurított, de a remekül játszó vendég játékos ellen nem tudott pontot szerezni, így a vége 6:2 a Balogunyom javára.

Fotó: Balogunyom Teke Facebook