Kisvárda – Haladás 4-1 (2-0)

90’+3′ – VÉGE! Ez komoly különbségű vereség az egyik ellenlábastól, a Hali ezzel a kieső helyre csúszott. A kérdés csak az, mikor lesznek ennek következményei?!

90′ – 3 perc lesz a ráadás.

85′ – Németh Márió végezhetett el egy szabadrúgást, de sajnos ez sem volt veszélyes.

80′ – Jön az utolsó 10 perc, szerintem már sok Hali-szurkoló várja, hogy vége legyen, mert bizony minden hazai támadásban ott a gólveszély továbbra is.

75′ – A kisvárdaiak 69 perc alatt több gólt lőttek a Halinak, mint a bajnokság eddigi 7 fordulójában összesen. A másik oldalon sajnos a Hali ezzel a legtöbb gólt elszenvedő csapattá vált.

69′ – Ilics hűtötte le azonnal a több mint 550 km-t utazó szombathelyi szurkolókat, miután Lucastól kapott parádés labdát, Király mellett gurított el, 4-1!

66′ – Priskin! Szépített a Hali! Rabusic-Rácz volt a labda útja, majd mintegy 7 méterre a kaputól Priskin nem hibázott, 3-1!

62′ – Élvezi a játékot a Kisvárda, néhány húzásból gólhelyzetet teremtenek.

59′ – A másik oldalon Rácz lőtte szét a kapufát.

57′ – Misic csalogatta a távolságot, aztán kilőtte a hosszú alsót, 3-0! Szerintem eldőlt!

50′ – Ilics megint megkeverte a szombathelyi védelmet, a lövése azonban szerencsére lepattant.

46′ – Cserélt a Hali, Jancsó váltotta Grumicsot a pályán.

Szünet.

45′ – Rendkívül mérsékelt teljesítményt nyújt eddig a Haladás, így egyelőre kevés az esély a pontszerzésre.

43′ – Gaál szabadrúgása után Benes fejelhetett volna, de a hazaiak brazil kapusa résen volt.

40′ – Továbbra sincs helyzete a Halinak.

34′ – Éledezik a Hali, Priskin került helyzetbe, aztán mégis Ilics növelte majdnem a hazai előnyt.

29′ – Mesteri szabadrúgás-kombináció végén Horváth Z. növelte az előnyt, ahogy visszanéztük lesből, de gól az, amit megad a játékvezető, szóval már 2-0!

25′ – Gaál Bálint szabadrúgást védte könnyedén a hazai kapus.

23′ – Ez eddig gyenge szombathelyi teljesítmény, a félidő közepén megérdemelten vezetnek a hazaiak.

18′ – VEZET A KISVÁRDA! Horvát Z. csúsztatta meg a beívelt labdát, az Ilics elé pattant, aki egy csellel Habovdát távol tartva lőtt, a lapos lövés ellen Királynak sem volt ellenszere, 1-0!

17′ – Gaál ívelte Bangboye elé a játékszert, de lemaradt róla a fiatal nigériai támadó.

15′ – Szép és szélen vezetett akciókkal operál a várdai csapat, a Hali pedig gyors ellenakciókat vezetne, ha pontosan passzolna.

14′ – A villámléptű Bangboye fejelhetett, de mellé.

10′ – Az elmúlt percekben a hazaiak fölénybe kerültek, a szél is egyértelműen őket támogatja, Király alig tudja átrúgni a labdát a felező vonalon.

6′ – Könnyedén került lövőhelyzetbe Ilics, de mellé és fölé is ment a labda.

5′ – Egyelőre kóstolgatják egymást a csapatok, miközben elég komoly szél fúj Kisvárdán.

1′ – A hazaiak indították útjára a labdát.

Kisvárda: Felipe – Melnik, Anderson, Ene, Protics – Lucas, Vári, Misic – Sassá (Gosztonyi 71), Horváth Z. (Karasjuk 78′), Ilics

Haladás: Király – Habovda, Benes, Kolcak, Schimmer – Jagodics, Grumics (Jancsó 46′) – Rácz B. (Németh Má. 82′), Gaál (Rabusic 58′), Bangboye – Priskin

A Hali idegenben folytatja az idei bajnoki évadot. A kéthetes szünet után, a 8. fordulóban a kieséstől veszélyeztetett pozíciókban álló 2 csapat találkozik. A meccs előtti történésekről, az előzményekről ITT már írtunk.

16.55 – Jó napot és Hali-gólokban gazdag sportélményt kívánok minden kedves szurkolónak.