Szombathelyi Haladás – Szolnoki MÁV FC 3-0 (2-0)

Haladás stadion, Szombathely – 2340 néző

Haladás: Gyurján – Jancsó, Jagodics, Németh Mi. – Medgyes, Németh Má. (Doktorics 79′), Holdampf, Kiss B., Füleki – Novák (Eszlátyi 56′), Gaál (Nyári 68′).

Szolnok: Molnár – Farkas – Rokszin (Nagy K. 60′), Bárdosi, Horgosi, Tisza – Csirmaz, Tóth B. (Berdó 83′), Kovács O., Annus – Vólent (Simon A. 59′), Földi.

Még nagyobb arányban is teljesen győzhetett volna a Haladás, amely vasárnap este első győzelmét aratta az NB II-ben, s ezzel 6-ra növelte pontjai számát.

90’+3′ – Vége a meccsnek, 3 gólt lőtt és 3 pontot kapott a Hali!

90′ – 3 perc a ráadás.

85′ – Az utolsó percekben is jobb a Hali, a zöld-fehér publikum hálás az eredményesfociért és végig szurkolja a 90 percet.

77′ – Sakk-matt helyzetet dolgozott ki a Hali, amelynek végén Eszlátyi lőtt az üres kapuba, 3-0!!!

70′ – Ajtó-ablak helyzetet alakított ki a Hali, de Medgyes még akkor is passszolt, amikor már lőni kellett volna.

67′ – Hazai szöglet után Jancsó robbant be a büntető területen belülre, de lövése fölé pattant.

65′ – Mindkét csapat védelme a rombolással foglalkozik, ugyanakkor semmi hatékonyság nincs a támadásokban.

57′ – A csereként Eszlátyi került helyzetbe, de Molnár szépen hárított.

53′ – Tetszetős támadás végén Gaál lőtt fölé kecsegtető helyzetből.

50′ – Közepes iramban folytatódik a csata.

46′ – Nem volt csere!

Szünet.

45′ – Az első félidőben jobban és, ami még fontosabb eredményesebben is játszott a Hali, és most nem áll meg 1 gólnál, ez pedig 3 pontot sejtet.

42′ – Vólent lőtt kapura, de Gyurján kiöklözte.

32′ – Németh Márió szöglete után Németh Milán fejelt mellé.

25′ – A mezőnyben pattog a labda, a szolnokiak kimerészkedtek kapujuk elől, ámsemmiveszély nem rejlik játékukban.

15′ – Jó az idő, a hangulat még jobb, az eredmény pedig a legjobb!

10′- A szolnokiak felértek a Haladás kapuja elé, Annus lőtt laposan mellé.

8′ – Nem áll le a Hali, a pénteken a klubhoz aláíró Novák Csanád közelről eredményes, 2-0!!!

3′ – Óriási erőkkel kezd támadni a Hali, és ennek azonnal meg is van az eredménye, Medgyes távolról bombázott az alsó sarokba, 1-0!

1′ – A vendégek kezdenek. A hazai publikum óriási hangorkánnal köszönti övéit és persze a maroknyi szolnoki szurkolót is.

18.55 – Jó estét és szombathelyi gólokban gazdag sportélményt kívánunk mindenkinek. Ha nem tudtál a Rohonci útra kilátogatni, tarts velünk és kövesd a zöld-fehérek hazai bajnokiját!