Diósgyőr – Haladás 1-0 (1-0)

Diósgyőr: Antal – Forgács D., Karan, Brkovics, Tamás M. – Hasani (Lipták 81′), Tajti, Sesztakov – Vernes (Ioannidis 67′), Mihajlovics, Tóth B.

Haladás: Király G. – Schimmer (Halmosi 73′), Kolcák, Tamás L., Bosnjak – Grumics, Habovda – Mészáros K, Kovács L. (Funsho 58′) Németh Mi. – Rabusic (Rácz 78′)

90′ + 4′ – Vége a meccsnek, otthon tartotta a 3 pontot, s ezzel pontszámban utolérte a DVTK a Haladást.

90′ – Nem ez a meccs volt a legizgalmasabb találkozó ma, sajnos a Hali nem fogott ki jó napot. 4 perc a ráadás.

80′ – A meccs hajrája jön.

72′ – Habovda ollózott alig mellé.

70′ – Baj van, a kiugró hazai csatárt utolsó emberként Grumics lerántotta, piros lap. A 18 méteres szabadrúgást Király hárította.

67′ – Funsho adott mesteri labdát Rabusicnak, szöglet lett belőle. A sarokrúgás után Funsho teljesen tisztán fejelhetett, óriási helyzetben alig ment mellé a játékszer.

66′ – Tért ölelő indítás végén óriási labdát kapott Mészáros K., lőtt, de mellé.

60′ – tajti keverte meg a Hali védelmét, aztán mielőtt lőtt volna Tamás L. szerelt.

54′ – Király védte Tamás lapos lövését.

50′ – Hazai csere: Bacsa Patrik jött be.

46′ – Itt a 2. félidő, csere nincs egyelőre.

Szünet.

44′ – Tóth Barnabás kap sárgát Vernes megrúgásáért.

43′ – Grumics lőtt egy 16-os előtti szabadrúgást egy hazai emberbe.

38′ – Sesztakov térült és fordult a bal oldalon, lekészítését Hasani a kilépő Kovácsba lőtte, kecsegtető helyzetből.

36′ – Vezet a hazai csapat! Vernes szélről jövő szabadrúgását TÓTH BARNABÁS a kapu bal alsó sarkába fejelte az ötös előteréből. Nem jutott rá védő: 1–0!

30′ – Grumics gondolt egyet, jó 33-ról kapura lőtt, de a szintén szerb Brkovics blokkolta a próbálkozást.

28′ – Parádé a hazai kapu előtt, két beadás és három lövés után kirúgás, Rabusicé volt a legnagyobb helyzet.

22′ – Hasani szögletére királyi módon lépett ki a vendégkapus.

16′ – Forgács bal oldali, ballábas beadását tízről a kapu mellé fejelte Tóth.

15′ – Kovács rövid labdavezetés után nem sokkal lőtt a jobb alsó mellé!

1′ – Elkezdődött a bajnoki meccs.

A meccs előtti történésekről, az előzményekről honlapunkon ITT már olvashattak, most következzen a várva-várt meccs

19.25 – Jó estét és Hali-gólokban gazdag sportélményt kívánok minden kedves szurkolónak!