DVTK – Haladás 0-1 (0-0)

DVTK: Antal – Tamás, Brkovics, Polgár K. – Juhar, Tajti, Mazalovic (Prosser 62′), Szabó B. Sesztakov – Hasani, Bacsa

Haladás: Rózsa – Habovda, Jagodics, Tamás, Németh Milán – Holdampf – Ivanov, Golodiuk, Rui Pedro (Mohl 87′), Ofosu (Funsho 76′) – Rabusic (Priskin 68′)

90′ + 3′ – Vége, megérdemelt győzelmet aratott a ,,6 pontos kiesési rangadón” a Hali!!!

90′ – 3 perc a ráadás! Szöglet után a csereként beállt Mihajlovics találta el a kapufát.

85′ – A DVTK minden erejét latba veti a döntetlen kiharcolása érdekében, de nem veszélyesek a szombathelyi kapura.

79′ – Bacsa válaszolhatott volna szinte azonnal, de Rózsa hárított!

77′ – GÓÓÓÓL!!! Habovda kanyarította be a szögletet, mjad Antáal kiütötte, de pontosan Rui Pedro elé, aki azonnal lőtt, 0-1!

71′ – Polgár állt be Ofosu elé, szabadrúgás. Golodiuk fölé tekerte.

64′ – Juhar lövését blokkolta Habovda.

59′ – Hali szöglet után Rui Pedro lőtt, de az egyik hazai védőn irányt változtatva újra sarokra pattant a labda.

53′ – Rózsa előbb Juhar elé ütötte, majd a lövést védte a szombathelyi kapus.

49′ – Hasani löketét hárította Rózsa.

48′ – Lendületesebben kezd a DVTK, egymást követő 2 szögletet végezhettek el Bacsáék.

46′ – Remélhetőleg folytatódik a jó iramú meccs és a Hali betalál a hazai kapuba, kell a 3 pont!

Szünet.

45′ – A hajrá a hazaiaké, Hasani lőtt fölé.

44′ – Hasani szögletét Brkovics szúrta rá egyből, de Rózsa nagyon magabiztosan ölelte magához a labdát.

41′ – Jobb a Haladás, most Holdampf lőtt alig mellé.

37′ – Bal oldali szöglet után Rui Pedro lőtt fölé.

35′ – Rengeteg a szabálytalanság, Rui Pedrót rendesen aprítják.

29′ – Mesteri akció végén Tamás mentett az utolsó pillanatban Rabusic elől.

22′ – Rui Pedro csapott le a labdára a mélázó hazai védők előtt, majd önzetlen beadta, Rabusic azonban Antal lábát találta telibe. Óriási gólszerzési lehetőség maradt ki.

17′ – Hasani beívelése után Brkovics fejelt, de a játékszer centiméterekkel mellé csúszott.

15′ – Átvette a meccs irányítását a Hali, sokat van játékban a zöld-fehérek bal oldala.

12′ – Ofosu egy szép csel után tekert alig fölé.

9′ – Rui Pedro lőtt kapura, de Antal magabiztosan hasalt rá.

5′ – Többet birtokolja a DVTK a labdát, de egyelőre egyik kapu sem forgott még veszélyben.

1′ – A hazaiak indították útjára a labdát.

ITT már olvashattak az előzményekről, most jöjjön a meccs!

16.55 – Jó estét és Hali-gólokban gazdag sportélményt kívánunk minden kedves olvasónknak! Szurkoljunk a Halinak, mert 6 pontos meccset kell ma megnyernie!