Puskás Akadémia FC – Szombathelyi-Swietelsky Haladás 1-3 (1-1)

Teljesen megérdemelten nyert a Hali! Szép volt, fiúk!

90′ + 4 ‘ – GÓÓÓÓÓL, RAMOS! Mindenkit kicselezett, majd visszaadta Willimsnak, aztán újra Ő és ezt már belőtte, 1-3!!!

90′ – Nagyon szorongatnak a felcsútiak, de igazából nem jutnak el helyzetig sem. 4 perc a hosszabbítás!

85′ – Mészáros kanyarította be, Ramos fejelt, de nincs helyzet.

84′ – Jagodics kőkeményen ütötte el a cselezgető Szakályt. Villant a sárga.

80′ – Jön a hajrá, a rendes játékidőből 10 perc van hátra.

73′ – A Puskás Akadémia rákapcsolt, a hazai szögletből azonban nem lett semmi.

69′ – Fifikás szabadrúgás után Prosser lőhetett, de veszélytelen volt.

65′ – Ez hatalmas lenne, ha 2 meccsen 6 pontot szerezne a Hali! Fújjuk már le spori! Persze ez csak vicc volt.

59′ – GÓÓÓÓL, fordított a Hali! Németh Márió szabadrúgása után Wils érkezett, de ezúttal nem fejjel, hanem lábbal volt eredményes, 1-2!

56′ – Williams szerezhetett volna vezetést, de Hegedűs bravúrral hárított.

55′ – Agresszívabban kezdte a 2. játékrészt a Felcsút.

50′ – Egyre csípősebb hideg időben zajlik a meccs, fagypont körüli a hőmérséklet.

46′ – Itt a 2. félidő, nincs csere.

Szünet.

45′ – 1 perc a ráadás.

44′ – Rácz tette be, Ramos fejelt, de mellé.

40′ – Schimmer halt bele a szépségbe, sajnos csak kirúgás lett belőle!

32′ – Bosnjak lebiceg, meglepő, de Williams készül.

30′ – Látszik a mérkőző feleken, hogy mindkét csapatnak kellenek a pontok.

25′ – Prosser szabadrúgása után alakult ki óriási tűzijáték, amelynek a végén Szakály fejelt kapufát.

24′ – Fölényben játszik a PAFC!

22′ – Hazai szöglet után Vanczák fejelt mellé.

17′ – Perosevic cselezgetett, majd lőtt, de mellé.

15′ – GÓÓÓÓL! Ramos kíméletlen volt, 1-1!

14′ – Letámad a Hali! Vanczák volt szabálytalan Schimmerrel szemben, tizenegyes!

13′ – Halmosi mesteri beadásáról ketten is lemaradtak.

10′ – A hazai találat után változatos meccset látnak a kilátogatók, a Hali és a Puskás is felváltva támadja az ellenfél kapuját.

3′ – GÓL, Szakály 300. NB I-es meccsén nagyon betalált, mintegy 25 méterről zúdította rá a játékszert, Király nem védhetett, 1-0!

1′ -elkezdődött a meccs.

Ismerős a Hali kezdője? Nem csoda, ugyanez a 11 játékos futott ki a Fradi ellen is egy héttel ezelőtt.

Íme az összeállítások:

PAFC: Hegedűs – Csilus, Vanczák, Spandler, Balogh – Molnár, Szakály, Márkvárt, Mevongou, – Prosser, Perosevic

Haladás: Király – Schimmer, Wils, Németh Milán, Bosnjak (Williams 34′)- Jagodics – Mészáros, Rácz (Grumic 92′), Németh Márió (Kovács L. 62′), Halmosi – Ramos.

A Fradi elleni győzelme ellenére is kieső helyen álló Hali a 18. fordulóban Felcsúton szerepel, az ellenfél a 9. helyen álló Puskás Akadémia lesz. A Fradi elleni meccs hősével, Kiss Tamással  készített interjúnkat honlapunkon már olvashatták, most jöjjön a meccs!

15.25 – Jó napot és Hali-gólokban gazdag sportélményt kívánok minden kedves szurkolónak.