Ferencváros – Haladás 3-1 (1-0)

Ferencváros: Dibusz – Botka, Leandro, Blazic, Heister – Szpirovszli, Lovrencsics, Varga R. (Böde 68′), Bőle (Finnbogason 81′)- Petrjak, Lanzafame

Haladás: Király G. – Habovda, Kolcák, Benes, Bosnjak – Jagodics, Grumics (Németh Mi. 84′) – Mészáros K, Rácz (Halmosi 68′), Gaál – Rabusic (Funsho 64′)

90′ + 2′ – Németh Milán távoli bombája süvített el a kapufa mellett pár centiméterrel.

90′ – 2 perc lesz a hosszabbítás.

85′ – Jagodics dühét jutalmazta piros lappal a játékvezető.

80′ – Kezdődik az utolsó 10 perc, Gaál szabadrúgását Dibusz ütötte szélre.

68′ – Halmosi és Böde is beszállt.

63′ – Lanzafame volt kíméletlen, 3-1! Eldőlt a meccs?!

62′ – Benes hibázott, Petrjak megelőzte, ő pedig szabálytalankodott, tizenegyes!

53′ – Megint a Fradi vezet! Lovrencsics szerzett labdát, majd Varga r. adta a játékszert Lanzafame elé, sakk-matt, 2-1!

52′ – Megélénkült a meccs.

50′ – GÓÓÓL! Mészáros jól ment a szélen? Ő is középre tálalt, majd Gaál pörgetett Dibusz kapujába, 1-1!!! Gaál Bálint másfél év után eredményes újra zöld-fehér mezben.

49′ – Heister húzott el, majd középre gurított, de Király védte a lövést.

46′ – Nem volt csere.

Szünet.

45′ + 1′ – Gaál szöglete után Bosnjak átlépte a labdát, Rabusic pörgetett bele, de sajnos fölé szállt.

45′ – 1 perc a ráadás.

40′ – Lovrencsics és Petrjak is nagyon szabadon szervezheti a Fradi játékát.

34′ – Egyre több időt tölt a Hali a Fradi térfelén, Gaál pedig már a 2. szabadrúgást ívelhette a büntetőterületen belülre, egyelőre eredménytelenül.

28′ – Gaált érte lesen a labda, pedig jó indításnak tűnt.

25′ – Ivószünet.

23′ – Vezet a Fradi! Villámgyors akció végén Bőle kicselezte Kolcákot, Varga R. érkezett és futtából bebombázta Király mellett-fölött a labdát, 1-0!

15′ – Kóstolgatják egymást a csapatok.

6′ – Szöglettel felérő szabadrúgást ívelt be Varga R., szöglet lett belőle.

1′ – A Hali indította útjára a játékszert.

A meccs előtti történésekről, az előzményekről honlapunkon ITT már olvashattak, most következzen a várva-várt meccs.

20.10 – Jó estét és Hali-gólokban gazdag sportélményt kívánok minden kedves szurkolónak.