Már a hetedik percben előnyhöz jutott a magyar bajnok, amely a koszovói MItrovicát fogadta az új Hidegkuti stadionban. Játékban teljesen ellenfele fölé nőtt az MTK, a szünetig pedig megduplázták a fórjukat a hazaiak. A szünet után aztán beindult a henger és 6-1 arnyában győzedelmeskedtek a fővárosiak. Az MTK teljesen megérdemelten nyert ilyen arányban is, ezt támasztja alá az UEFA meccstudósítása is, amely a kapura lövési mutatóban 24-2 arányban volt jobb a kék-fehér együttes.

MTK HUNGÁRIA–KFF MITROVICA (koszovói) 6–1 (2–0)

MTK: Szőcs – Tóth B., Turányi, Demeter, Pinczi – Papp D., Csányi D. (Palkovics, 76.), Molen – Nagy L., Oláh A. (Mátyás, 66.), Cappuzzo (Szabó Zs., 66.). Vezetőedző: Cseh András

Gólszerző: Nagy L. (7.), Demeter (44.), Oláh A. (48.), Csányi D. (51.), Pinczi (76. – 11-esből), Molen (79.), ill. Gjegji (82.)