Kawhi Leonard kiemelkedő 30 pontos meccse mellett dobott egyéni csúcsot Siaskam is, aki szintén 30 ponttal járult hozzá a 123-116-ra megnyert keleti párbajhoz. Serge Ibaka 25 pontjával, 9 lepattanójával, valamint Fred VanVleet 21 pontjával, a Raptors lassan átvette a vezetést az egy ponttal elveszített első félidő után. Ezen felül sikeresen visszaverték a Bucks támadási kísérleteit a negyedik negyedben.
Giannis Antetokounpo 43 ponttal és 18 lepattanóval segítette csapatát, rajta kívül Malcom Brogdon 15, Eric Bedsoe és Khris Middleton 14-14 ponttal támogatta a Milwaukeet. A Bucks utolsó kísérlete a negyedik negyedben volt, ahol egy 14-4-es futással próbálták visszahozni a 13 pontos hátrányukat. Ezt az első számú irányítóját, Kyle Lowryt nélkülöző Raptors könnyedén, egy 15-2-es futással kontrázta. Összességében egy látványos, izgalmas meccset láthattak a nézők.

Az összefoglalót érdemes IDEkattintva megnézni.