Falco KC u20 – Sopron KC u20 102-52 (18-10, 26-14, 35-16, 23-12)

A statisztika ITT érhető el!

Nem maradt kosárlabda nélkül ma Szombathely, hiszen annak ellenére, hogy a felnőtt csapat házi karanténban van, a 2020/21-es bajnoki szezon elkezdődött a Falco KC u20-as csapata számára. A ma délutáni nyitómeccsén valamennyi fiatal dobott kosarat. Jól kezdtek, rögtön magukhoz ragadták a kezdeményezést a hazaiak: Takács kosarával nyitottak. A negyed utolsó másodpercében dobott vendég triplának köszönhetően 18-10 állt az eredményjelzőn a játékrész végén.

Váradi Attila vezetőedző tanítványai szépen elosztották a pontok, már hét játékos is eredményes volt, amikor 31-16-nál időt kért a Sopron. Gosztola büntetőjével 44-24 volt az állás a nagyszünetben.

A harmadik negyedben gyakorlatilag eldőlt a győztes csapat kiléte: Váradi Attila csapata 35-16-re nyerte a harmadik tíz percet.

79-40-ről indult az utolsó felvonás. Bíró kosara után elmondható volt, hogy mindegyik (mind a 12!!!) Falco-játékos pontot szerzett.

Kovács kosarával zárult a találkozó, amely könnyed sikert hozott a tehetséges fiataloknak: 102-52-re győzték le Takácsék a Sopront.