VÁCI NKSE–HUNGAST SZOMBATHELYI KKA 27–26 (13–10)
Vác, 150 néző. V: Nagy F., Túróczy

VÁC: Bukovszky – Diószegi 4, Hámori 1, Aron 3, Helembai F. 1, Kácsor 4, RADOSZAVLJEVICS 8. Csere: Bálint A. (kapus), Lakatos R., Szabó Laura 5 (3), Bárdy 1, Szeberényi. Edző: Szilágyi Zoltán

SZOMBATHELY: K. Tomasevics – Orbán A. 2, M. Agbaba 3, Gorilszka 6 (4), Horváth P. 1, Mayer Sz., Wald 3. Csere: Pődör R. 2, BANDELIER 8, Virág 1, Szendrei, Varga N. Edző: Marosán György
Az eredmény alakulása. 9. perc: 3–3. 19. p.: 10–5. 25. p.: 12–7. 38.p.: 17–15. 47. p.: 22–17. 53. p.: 23–21. 57. p.: 25–24
Kiállítások: 12, ill. 4 perc
Hétméteresek: 4/3, ill. 4/4

MESTERMÉRLEG
Szilágyi Zoltán: – Nehéz mérkőzésre számítottunk, a játékunkat mégsem így képzeltük el. Az első félidőben ellenfelünk beállójátékával, a másodikban átlövéseivel szemben nem nagyon tudtunk hatékonyan védekezni. Azonban így is többször eldönthettük volna a találkozót, de rengeteget hibáztunk támadásban ás sok ziccert kihagytunk.
Marosán György: – Büszke vagyok játékosaimra, mert fantasztikusan dolgoztak. Nem szeretem a szimpatikus vesztes szerepét, ráadásul egy pont nekünk nagyon sokat jelentett volna. Ugyanakkor ebből a teljesítményből lehet építkezni a folytatásban és annak érdekében, hogy végül benn tudjunk maradni.