Szombathely, Haladás Sportkomplexum

zárt kapus felkészülési labdarúgó-mérkőzés, vezette: Szilasi.

Haladás: Tedinisinec (Verpecz, 60.)- Kállai (Tóth D., 60.), Mocsi (Dezamits, 83.), Németh Milán (Romic, 60.), Bosnjak (Tarján, 60.) – Csilus (Tóth Máté, 60.), Szekér (Holdampf, 60.), Kiss B. (Rácz, 60.), Doktorics (Hegedűs, 60.)- Délczeg (Szííjártó, 46., Horváth R., 66.)), Tóth Milán (Dragóner, 60.). Edző: Németh Szabolcs.

Ajka: Horváth D. – Heffler, Tar, Tóth G., Présinger – Csizmadia, Szücs, Lehoczky, Tajthy – Gaál, Szarka. Edző: Kis Károly.

A gólok története: a 36. percben Tóth Milán futott el a jobb szélen, pár csel után középre gurított, Délczeg pedig közelről a bal sarokba lőtt, 1-0.

A 67. percben ide-oda pattogott a labda a hazai tizenhatoson belül, végül Vizler hét méterről a jobb sarokba fejelt, 1-1.

A meccs után Németh Szabolcs vezetőedző érdeklődésünkre elmondta, hogy a védekezéssel elégedett volt, a kapu előtti helyzetek kihasználásval viszont nem.

A bajnokság 3 hét múlva startol, a felkészülési meccsek sorozata folytatódik, kedd este a Rapid Wien érkezik Szombathelyre.