Az FTC-Telekom 10-2-re legyőzte a horvát KHL Sisak csapatát a jégkorong Kontinentális Kupa második körében, és így a harmadik helyen zárta az angers-i tornát. A legjobb nyolc közé a házigazda francia együttes jutott. Mindkét csapat két vereséggel fordult rá a zárónapra, továbbjutási esély híján már csak a kvartett harmadik helye volt a tét. Az első harmadban még együtt haladt a két gárda – bár a magyar bajnok a 3. percben már 2-0-ra vezetett -, viszont a második és harmadik felvonásban megszórta ellenfelét az esélyesebb FTC. A torna utolsó összecsapásán dőlt el, hogy a házigazda Angers Ducs jutott tovább, miután 4-1-re diadalmaskodott a Csíkszereda ellen. A győztes játszhat majd a nyolc között november 18. és 20. között a házigazda brit Cardiff Devils, a kazah Szarjarka Karaganda és a lett Zemgale Jelgava mellett. Ebből a csoportból az első kettő jut majd a négyes döntőbe, amelyet január 13-15. között tartanak.

Eredmény:
Kontinentális Kupa, 2. kör (a 8 közé jutásért), C csoport (Angers):
3. forduló:
FTC-Telekom – KHL Sisak (horvát) 10-2 (2-2, 5-0, 3-0)
—————————————————–
a magyar csapat gólszerzői: Low (1.), Farkas (3., 53.), Nagy G. (21., 38.), Kestila (34.), Tóth G. (35.), Szorokin (40., 55.), Betteridge (50.)